Парфеми

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.472
Член од
26 октомври 2020
Мислења
43
Поени од реакции
26
Гледам многу популарни се на форумот Xerjoff па да споделам чисто за видливост.

Aleksandria II - 40€ - 10ml
Richwood 45€ - 10ml
Pikovaya Dama 45€ - 10ml

За повеќе инфо слободно контактирај те ме тука или на инстаграм: www.instagram/extravagance_mk
Web: www.extravagance.mk
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.472
Се подновивме со многу квалитетни парфеми (y)

Исто така и 15% попуст на сите niche парфеми, слободно пратете пп за било какви прашањa, тука или на Instagram

Ова се новитетите,

..
Заборавив кодот да го ставам,

Lux15 во кошница додадете за 15% попуст на цела niche колекција
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.943
Поени од реакции
39.484
Добро е и ти нешто да погодиш у живот. Топ избор ти е Пако Рабан (One million EDP) нема да згрешиш.
многу е скап некако, не ми се даваат толку пари, мислев поефтин е накај илјадарче.
 
Член од
5 јануари 2015
Мислења
5
Поени од реакции
4
Се продава Кирке - Тициана Теренци, многу малку користен, останато 90-95мл. 6500ден.
 
Член од
26 октомври 2020
Мислења
43
Поени од реакции
26
Eve nekoj ako saka ostatok vo sise, idi komplet so kutija i vo originalno sise.

Portrait of Lady 30ml - 105€
Malibu Party In The Bay 30ml - 90€
Layton 35ml - 105€
Haltane 45ml - 142€
Percival 45ml - 102€
Neroli Amara 25ml - 50€
Cedrat Boise Intense 50ml - 77€
Habit Rouge Prive 40ml - 72€
Armani Code Absolu 40ml - 52€
Fico di Amalfi 40ml - 52€

Isto taka ima moznost i za celi sisinja na istite parfemi
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
991
Поени од реакции
3.977
YSL Y EDP vs YSL Y LE PARFUM

На кого паѓа изборот?
 
Член од
28 октомври 2021
Мислења
1.095
Поени од реакции
2.154
Може ќе ви звучи смешно но намирисав парфем кој многу ме потсети на мирисот на Јекодерм, дали имате претстава кој би можел да биде? :pos:
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.591
Поени од реакции
9.171
Може ќе ви звучи смешно но намирисав парфем кој многу ме потсети на мирисот на Јекодерм, дали имате претстава кој би можел да биде? :pos:
Повеќето од членовите овде користат како замена Вазелин така да можеби ќе си најдеш со нив заеднички јазик :pos:
 
Член од
14 мај 2009
Мислења
159
Поени од реакции
74

Kajgana Shop

На врв Bottom