Парфеми

Член од
19 јануари 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo Decki
Prada amber pour home edt ili Armaf club de nuit intense, me interesira vase mislenje
 
Член од
26 октомври 2020
Мислења
10
Поени од реакции
5
Здраво дечки и девојки,

Имам Giveaway на мојата инстаграм страна па кој сака може да учествува. Наградата е Moonlight Patchouli 75мл (цело шише).

 
O

onefifty

Гостин
Препорака за некој добар парфем до 3000 денари. Машки.
Никад до сеа немам купено скап парфем, секогаш со оние Кеш Ла Рив евтини гомна, се осеќам ко сељак пицнат за диско.
 
Член од
26 октомври 2020
Мислења
10
Поени од реакции
5
Препорака за некој добар парфем до 3000 денари. Машки.
Никад до сеа немам купено скап парфем, секогаш со оние Кеш Ла Рив евтини гомна, се осеќам ко сељак пицнат за диско.
Versace Dylan Blue, Prada L Homme na popust ako mozis da gi najdis :)
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.683
Поени од реакции
9.531
asdasdad.jpg

Си ја појачав малце колекцијата со 3 нови. :love: Азарото ми е 4то или можда 5то шише, експлорерот и диланот ги имам првпат. Препорака за сите три од мене. :)
 
Последно уредено:
Член од
19 февруари 2021
Мислења
12
Поени од реакции
7
Продавам и декантирам: Jean Paul Gaultier Le Beau ~70-72/75 ml edt.

Цени: 10 ml 500 ден.; 30 ml 1300 ден. и цел 2400 ден.

Декантирам во нови, некористени стаклени деканти, а пред купување секако дека прво може да си тестирате на лице место.

Бесплатна достава во Скопје.

20220302_222732.jpg 20220302_222840.jpg 20220302_223514.jpg 20220302_223035.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom