Омилено oружје во CS

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ајде да пишете па сеа сите...ама со слики од CS серверот

Мене ми го снема јузерот на CS.kajgana ај ко ќе играм вечер ќе виите сите:zlo:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.509
Поени од реакции
898
Colt, AK-47, AWP, USP.
Ако морам само едно оружје да изберам, тогаш USP-то е мојот избор!
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
167
Немам омилено, ама одвреме на време ми е мерак со птичарката малку до поснајперишем, со неа се вежба headshot.
 

bad_boy

Шчо САќАШ Мори
Член од
25 јануари 2007
Мислења
292
Поени од реакции
6
скаут(гуска или како ја викеТ)
м4(м16 шо ја викеТ)
ак47(калаш шо го викеТ)
usp(пиштол пшо го викеТ)
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
oruzje

AK-47 I M-16
 
На врв Bottom