Оглас за вработување во МВР

Член од
13 јануари 2015
Мислења
622
Поени од реакции
126
Знае ли некој кога би требало да има конкурс за во МВР?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.318
Поени од реакции
38.935
Останаа ли уличари што не се полицајци?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
17 ноември 2013
Мислења
44
Поени од реакции
24
Гледам излегол нов оглас. Може ли некој што ги поминал проверките без разлика примен или не да ми пише во приватна порака. И знам како идат работите кај нас со врски итн... само ми требаат некои основни информации.Поздрав
 

Kajgana Shop

На врв Bottom