Која песна би ја одбрале на свадба за првото танго?

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522

со еден збор СОВРШЕНА песна. од вокали до хармонија до стил на свирење погодени инструменти.. се на едно место !
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Ух, појма немам. Немам некоја омилена песна, имам мал милион такви. Прва на памет ми паѓа One - U2 feat. Mary j Blige, ама стварно не знам.
 
H

HITCH

Гостин
Боже, никогаш не сум размислувала на темава. :mad: Сеедно ми е со која песна ќе почне забавата, само музиката да свири добро.

П.С. Ова е убава тема.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom