Кога ќе пораснам

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.125
Поени од реакции
1.872

Проверувајте ги домашните задачи на вашите деца ако не сакате да дојде до ова...
Ученичка во прво одделение во Америка го нацртала овој цртеж и го дала на учителката да го оцени. Насловот на цртежот е "Кога ќе пораснам...ќе бидам како мама!"

Утредента мајката кога го видела цртежот и напишала порака на учителката:
Драга г-ѓо Дејвис
Сакам да ви го објаснам детално цртежот на мојата ќерка. Ја не сум стриптизета! Јас рабнотам како продавачка за куќни помагала. На ќерката и објаснував колку пари може да се заработи во оваа снежна олуја. На цртежот сум јас како продавама лопати за снег!
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.464
Поени од реакции
20.679
:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.264
Поени од реакции
17.946
:vozbud::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Девојчево уште од мало знае шо сака да биде
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.890
Поени од реакции
2.481
ау тоа девојчето закон било хахахаххаха:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::vozbud:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
And then it hit me!
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
303
Проверувајте ги домашните задачи на вашите деца ако не сакате да дојде до ова...
Ученичка во прво одделение во Америка го нацртала овој цртеж и го дала на учителката да го оцени. Насловот на цртежот е "Кога ќе пораснам...ќе бидам како мама!"

Утредента мајката кога го видела цртежот и напишала порака на учителката:
Драга г-ѓо Дејвис
Сакам да ви го објаснам детално цртежот на мојата ќерка. Ја не сум стриптизета! Јас рабнотам како продавачка за куќни помагала. На ќерката и објаснував колку пари може да се заработи во оваа снежна олуја. На цртежот сум јас како продавама лопати за снег!
Ахахахахаххаахааа ова највеќе ме насмеа :vozbud:
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
хахахахаахахаха
ме изнасмеа цртежот :pos2:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.692
Поени од реакции
2.355
:pos: интересна лопата
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Подобра заработувачка нема :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom