Книги кои ве натерале да плачете

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.341
Плачка невидена на книги и филмови :(
еве ги книгите на кои ми пресушија очиве од плачење
- П.С Те сакам
-Никаде без ќерка ми
-Гневот на ангелите
-Драги Џон
-Рингишпил

има уште многу на кои ми паднале солзички ама горенаведениве како што кажав се книги на кои доживотно ке се сеќавам како сум рикала :oops:
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Пајажината на Климентина
 
Член од
8 април 2012
Мислења
165
Поени од реакции
84
Не сум плачел но така по емотивно сум ја доживеал ТРИСТАН И ИЗОЛДА
 

Kajgana Shop

На врв Bottom