Како до поголем пенис и дали во општо има лек за тоа

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
Zdravo imam 20 godini i penisot mi e 13cm sto mislam dema mi e mal sakam da prasam dali ima lek i dali nekoj iskusil takvo nesto so nekoj gel ili slicno i dali ima efekt. Bez glupi komentari !
Како и повеќето физички атрибути на мажите и за ова нема лек. Најдобро ти е да си се прифатиш каков што си.

Е сега, работата е дали ти стварно имаш проблем? Со 13 цм. нема да глумиш во порнич, да не се лажеме. Дури можеби за one night stand ќе добиеш некој коментар од некоја size queen ако ти се погоди, но со твојата големина всушност спаѓаш во некој просечен опсег и во речиси сите ситуации би прошол океј. Има мал милион истражувања за просечната големина и повеќето се вратат од 13-15цм. Ако мислиш дека некој од око може да примети 1цм разлика многу гадно се лажеш.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.508
Поени од реакции
9.408
Со 13 цм. нема да глумиш во порнич, да не се лажеме.
Не ми е јасно што врска имаат сантиметрите со глумата во порничи:confused::confused:...зарем мислиш дека жените обожаваат да гледат "питони" во тие порничи или пак повеќе им се допаѓаат долги јазици;)
Баталете ја големината на вашиот пенис, гледајте да бидете проклето сексиљави, да зрачите со сексипил и да имате развиено мускулесто тело:ljubove::ljubove::ljubove::ljubove:

како на пример мачорчево... download (1).gif

download.gif

Кого бре занима сант:lolzz:метри..хахахахаххаа...
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.713
Поени од реакции
15.584
Како и повеќето физички атрибути на мажите и за ова нема лек. Најдобро ти е да си се прифатиш каков што си.

Е сега, работата е дали ти стварно имаш проблем? Со 13 цм. нема да глумиш во порнич, да не се лажеме. Дури можеби за one night stand ќе добиеш некој коментар од некоја size queen ако ти се погоди, но со твојата големина всушност спаѓаш во некој просечен опсег и во речиси сите ситуации би прошол океј. Има мал милион истражувања за просечната големина и повеќето се вратат од 13-15цм. Ако мислиш дека некој од око може да примети 1цм разлика многу гадно се лажеш.
пишав во почетокот на темата, ако му идат странски јазици нека научи јапонски или кинески, па иселување правец Јапан или Тајван, ем поголеми плати ем стегнати девојки и нема да има никаков проблем со 13цм
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.859
Поени од реакции
34.895
Нема лек , ама затоа е измислено лижење пичка и bmw x5
И триење и боцкање со брада од 2 дена, особено ако ти е остра. Очите и се превртија на една си мислиш егзорцизам и правам. :LOL:
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
пишав во почетокот на темата, ако му идат странски јазици нека научи јапонски или кинески, па иселување правец Јапан или Тајван, ем поголеми плати ем стегнати девојки и нема да има никаков проблем со 13цм
Ха. Ха. Ха.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.508
Поени од реакции
9.408
И триење и боцкање со брада од 2 дена, особено ако ти е остра. Очите и се превртија на една си мислиш егзорцизам и правам. :LOL:

:pos::pos::pos:..ти којзнај каква тетоважа трајна си и направил....гарант кога ке те види, бега од тебе триста на саат:vozbud:
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.519
Поени од реакции
26.011
Во врска со темава, да споделам искуство со еден рибар кој фатил златна ајкула и оваа му рекла ќе му исполни една желба ако ја пушти... типот побарал пенисот да му се влече по земја и ајкулата му ги одгризала нозете :)
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
се разбира дека преку хирушки зафат може да се зголеми пенисот 3 до 5 cm.Ретко но и 6 до 8 cm.
Цела наука е тоа,наречена лигаментомија.И има неколку начини како се изведува.
Накратко.
1.Носење на т.н стречер за истегнување.
2.Xирушкипреку сечење на тетивите у коренот на пенисот и извлекување со еспандер.
3.Преку пресадување на мускулно ткиво на пенисот,т.е нараснување.
Мој пријател е работи токму тоа.
Продужуе пениси,смалуе вагини и ануси,враќа невиност,а по договор лета надвор од Москва, за changing gender surgery.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.508
Поени од реакции
9.408
Во врска со темава, да споделам искуство
Извини душо, а ти ли си рибарот на кој златната ајкула му ги гризна нозете??
наравоучение до сите машки..Каков и да ви е, мал, голем, тенок, дебел, гледајте само да не ви се влече по земја:pos::pos::pos:..не ловете ајкули:pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom