Како до поголем пенис и дали во општо има лек за тоа

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.696
abe dosta so dolzina ete objasnivte ne se meri odozdola odozgora santimetroto i toa snajdersko sakam da cujam za nadarenos i statistika za obem nemoj taka pero burgija 27 postoi vo turcija idi ke te operiraat ili zimi vep pumpica
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
185
Поени од реакции
162
... па нормално од Гугл слики, сакаш од пациент лично? можеш да ми дадеш твоја фотка во инбокс па ќе ја обработам, стручно нема да биде од Гугл! не знам што е проблемот со таков коментар, одговори на членот или ете биди фер сликни го твојот и постави го, ете јас после нема да постирам од Гугл! :facepalm:
Ако си женско пиши ми може да го видеш во живо па овде да пренесеш стручно мислење до тогаш ставај слики од гугл со банани, краставици и портокали. :angel:
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.696
ISTETOVIRAJ GO STAVI MU KUKLICI na glavceto pa da vidis ima da svira kako usna armonika a za dobar spric dureks stegac pod jajca ,ajde statistika za obem dosta dollllllllllllziiiiiiinnnnnnnnaaaaaaaaaa ::D
Автоматски споено мислење:

ISTETOVIRAJ GO STAVI MU KUKLICI na glavceto pa da vidis ima da svira kako usna armonika a za dobar spric dureks stegac pod jajca ,ajde statistika za obem dosta dollllllllllllziiiiiiinnnnnnnnaaaaaaaaaa ::D
 
Член од
10 декември 2019
Мислења
11
Поени од реакции
25
Има лек: престани да гледаш порно.
Не само што води до погрешна претстава за тоа како еден сексуален акт треба да изгледа,
туку води и до мисконцепција за квантитативните атрибути на еден сосема нормален пенис.

За физичките штети врз мозокот и како ги репрограмира синапсите и тоа што природно треба да е стимулирачки, а заради порното повеќе не е,
има еден куп научни истражувања на нет.
 
Член од
23 декември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
205
Еден мој другар одамна ми има кажано дека ставал тегче закачено на куро да му висе додека е дома и мислам дека се пофали за едно 2 цм. Најди нешо закачи да висе додека си дома за 2-3 недели, месец дена, па кој знае, моше ке се истегле малце.
Иначе со се замараш со големина на куро. Женските од друго се палат.
@Govinda а jas da zakacam 5 kila kompir da mi visat sekoj den na kuro, ke ima li rezlutati braty
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.360
Поени од реакции
2.512
Ако сакате лек за зголемен патлак има специјална вода ама нема гаранција


Шега на страна, одамна пред нашата ера кога воздухот беше чист и храната беше природна и жителите во Месопотамија, Израелците и европските жители имало надарени што јасно се гледа според археолошки вазни и други писанија додека денешното време е во индустријализација и загадениот воздух и ГМО храна па дури и пушење тутуни ги придонесе намалување либидо и органи па и хемиска кастрација (неплодност) затоа нема лек за жалSent from my iPhone using Tapatalk
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
3.968
Поени од реакции
6.510
Еден другар пред мн години викаше - ја може сум грд ама курот ми е мал .
Шала на страна -
не се потресувај мн.,има баајги побитни работи од малокурството кое те мачи у моментов.
Уште немаш реални проблеми,затоа толку се потресуваш

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.297
Поени од реакции
28.936
Реално, 13 сантими не е проблем (ако не работиш во порно индустрија).

Исто како што големи цицки предизвикуваат воодушевување кај нас мажите, така и жените сакаат да видат голема кобасица. Ама не значи дека ако ти е „мал“ нема да ја задоволиш исто или подобро од некој со „голем“. Или пак, сакате да кажете дека ве палат само одредени атрибути кај жена, како големи цицки или голем гз? Не заебавајте, битен е целиот пакет :)

Нема маж кој во одреден период од животот (најчесто во пубертет или пред да созрее и да има вистински секс) мисли дека има „проблем“ со должината. Ова е најчесто наметнато од нереалната слика која ни ја испраќа порно индустријата, во која речиси сите пениси се претставени како некакви топови, по 18-20 сантими, со способност да „пукаат“ по 1 метар во далечина и по 1 литар во количина :) И тоа не значи дека треба да престанете да гледате порничи, туку да уживате во нив исто како што уживате во акционите филмови или Avengers.

Така да, уживај и работи на другите квалитети.
Ако нешто ти „фали“ секогаш гледај да го засениш со некој друг квалитет кој ќе доминира.
 
Член од
3 август 2019
Мислења
62
Поени од реакции
90
Imase eden slicen naslov kade dadov mislenje pa ovde ke go povtoram. Ima nacin da go vidis zgolemen bez da koristis bilo kakvi tableti ili kremi. Zemi lupa. Samo moram da dodadam ova ima nus pojava - stom ke ja trgnes lupata alatot se vraka vo prvobitna golemina.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.360
Поени од реакции
2.512
Imase eden slicen naslov kade dadov mislenje pa ovde ke go povtoram. Ima nacin da go vidis zgolemen bez da koristis bilo kakvi tableti ili kremi. Zemi lupa. Samo moram da dodadam ova ima nus pojava - stom ke ja trgnes lupata alatot se vraka vo prvobitna golemina.
Баш токму прават порно индустрија филмови на екранот чиниш е голем ама се е монтирано значи оптичка илузија


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
На врв Bottom