Каде може да најдам? (Општи прашања)

kazanski

чилакс
Член од
3 октомври 2011
Мислења
210
Поени од реакции
200
Спроведувам анкета за истражувањето за мојата докторска теза. Дали би сакале да одделите 5 до 10 минити и да ја пополните анкетата. Навистина многу би ми помогнале. Фала https://forms.gle/J5QMRr69gD954cYv7

п.с Споделувајте по луѓе кои мислите дека би сакале да учествуваат
додади опции за луѓе што не гледале никогаш турски серии, па може да учествувам.
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
19.233
Поени од реакции
45.877
Има еден човек што продава на купи - продај групите на фб. Му го заборавив името. Стално објавува знамиња. Истиот е што стои пред секоја утакмица на Република Македонија пред стадион.
Сега видов дека си ме цитирал... Најдов знаме во чаршија, и тоа кај браќава :ROFLMAO:. Која иронија, кај наши неможеш да најдеш знаме од Вергина, али браќава за извоз ги имаат :jajce:
 
Член од
24 септември 2014
Мислења
272
Поени од реакции
247
Знае некој каде можам да го најдам парфемов?
IMG_6891.JPG
 
Член од
1 април 2017
Мислења
56
Поени од реакции
11
BB57742B-6B53-4D63-A9D9-40CBE5A4DB26.jpeg Каде можам да најдам вакви крем-банани ама цела кутија, по маркетиве ги нема баш баш а превкусни се
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
284
Поени од реакции
40
во соко штарк,
на ул Македонија имаше порано продавница
 

Spo_Dex_Coquvaporte

Слободен Ропак
Член од
2 декември 2015
Мислења
43
Поени од реакции
5
Каде има евтино мебел штоф.декор платно... слушам има од 70,90..100ден метар некој ако знае да ми каже....
 
Член од
24 септември 2014
Мислења
272
Поени од реакции
247
За Green Jeans не сум сигурен, ама Blue Jeans го има на Фришоп 19,99 eur.
Знам, го имам "Блуто", Гринот неможам да го најдам. Перверзија од парфем. Го користеше брат ми пред многу, многу години. До ден денес го помнам мирисот. Чак што више имам и две празни кутии од него и' замисли внатре сè уште мирисаат на парфемот.
Парфем за сите пари. Мада и цената му е солена.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
10.449
Поени од реакции
15.452
Убав carrot cake во Скопје?
 
На врв Bottom