Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Sve si upravu druze bio sam i ja clan tamo donirao i kada udjes u donaciju nijedna lista neradi prodava tamo gde uyima eto onaj alat explorer mi prodao a covek mi se posle dva dana javio da je on to napravio i cuo sam se snjimcovek iz srbiju bavi se ima svoje servere i uzeo napravio program da vidi dali moze da se razbije server a on mi prodao za 50 eura jebes pare ali pravi ljude budalom ynaci on napravio forum zbog njega kako bi prodavao liste ona donacija ako se secate uyeo za svoj dzep sajt domen i sve to kosta najvise 50 euira napravio budale ljude koga jebe vise majmun.
ima ELMU (paksu) svoje retarde.. a poznato je njegovo ponasanje, ako nema donacije nevaljass.. nisi pozeljan, brise ljudima postove kaze pisete gluposti, nevjerovatno je da covjek sa osnovnom skolom moze da vlada sa svim tim korisnicima i da mu oni lizu paksu bgte.. za nepovjerovat..
Автоматски споено мислење:

Ma sta si uopste donirao to. Vidi sve sta je tamo mu je izvadeno van i mogu ti rec nista narocito i opet i opet ce mu se sve izvadit i nikad nece skuzit kako..Cak i one liste sta stavio u server rade ukradene.Mislim da su 3 kom.
nema ELMU sa cim skuzit, retardirani lik sa osnovnom skolom.. bolan bolan..
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ima ELMU (paksu) svoje retarde.. a poznato je njegovo ponasanje, ako nema donacije nevaljass.. nisi pozeljan, brise ljudima postove kaze pisete gluposti, nevjerovatno je da covjek sa osnovnom skolom moze da vlada sa svim tim korisnicima i da mu oni lizu paksu bgte.. za nepovjerovat..
Автоматски споено мислење:


nema ELMU sa cim skuzit, retardirani lik sa osnovnom skolom.. bolan bolan..
Ma to ova nekolicina gasterbajtera mu placa jedan neki dan 100 eur uplatio navodno mu vec dao preko 1400 eur eto,mene banirao i opet mi nudi svoju listu za 7 eur da kupim zamislite on meni nudi ono svoje zlo od liste sa ukradenim listama unutra.A pise da ja posjedujem server.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.348
ima ELMU (paksu) svoje retarde.. a poznato je njegovo ponasanje, ako nema donacije nevaljass.. nisi pozeljan, brise ljudima postove kaze pisete gluposti, nevjerovatno je da covjek sa osnovnom skolom moze da vlada sa svim tim korisnicima i da mu oni lizu paksu bgte.. za nepovjerovat..
Автоматски споено мислење:


nema ELMU sa cim skuzit, retardirani lik sa osnovnom skolom.. bolan bolan..
Nista bolji nije ni onaj im bratski,balkaniptv forum na celu sa EMD i njegovim marionetama:) I tamo si nula ako nisi donator a ako kazes ljudima da im se prodaje magla,onda si dobio bananu.Ali,kao sto @torpedoo kaze,dok je ovaca bice i jagnjadi a i vune:)
Moj savjet svim clanovima,ako zele sta da nauce,drzite se kajgane i SF i ne nasjedajte na svakakve gluposti sto vam oni profiteri pricaju.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Poz.. može mak za baklju? nisam dugo čačkao pa neznam jel mi propalo svih 50 makova ili su nešto promjenili
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
zna neko koji je sada url za zverku etno selo
Автоматски споено мислење:

ima ELMU (paksu) svoje retarde.. a poznato je njegovo ponasanje, ako nema donacije nevaljass.. nisi pozeljan, brise ljudima postove kaze pisete gluposti, nevjerovatno je da covjek sa osnovnom skolom moze da vlada sa svim tim korisnicima i da mu oni lizu paksu bgte.. za nepovjerovat..
Автоматски споено мислење:


nema ELMU sa cim skuzit, retardirani lik sa osnovnom skolom.. bolan bolan..
Glup je kao kurac bogami a ovi jos glupi sto stavjaju one liste i sta dobiju nista od toga sve unistise sto vredi
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
zna neko koji je sada url za zverku etno selo
Автоматски споено мислење:


Glup je kao kurac bogami a ovi jos glupi sto stavjaju one liste i sta dobiju nista od toga sve unistise sto vredi
Ma sve jedne te iste vrte ovo sta vredi oni nemaju.Nista nece unistit sve radi do jedne.To su sve tamo copi paste strucnjaci na dugmic.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
zna neko koji je sada url za zverku etno selo
Автоматски споено мислење:


Glup je kao kurac bogami a ovi jos glupi sto stavjaju one liste i sta dobiju nista od toga sve unistise sto vredi
otkud ti da je isti server etno selo i zvjerka? ja mislim da nisu a etno je još uvjek isto. pravo glavni server.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom