Зошто ви е убаво лице, ако имате големи гради?

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Никогаш не би заменила лице за големи гради. Не би сакала ни да имам мали, али добро би било некоја златна средина, ко што вика Немирна :). Инаку Џордан и другиве девојки ептен претерале, па до толку големи гради и одвратно личат.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
10
Поени од реакции
0
"Everything's relative. Except big beautiful tits." Albert Einstein:aplauz:
 

cyberlady

стара чупа
Член од
2 ноември 2005
Мислења
329
Поени од реакции
11
Што ти е попривлечно - убаво лице или големи гради?
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Дај не зезајте, ако на повеќето од вас стварно ви е подобро да имате грда девојка со огромни гради, отколку убава девојка со мали гради, ондак сериозно ќе се исфрустро-комплексирам. :pos:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
ПРЕголемите гради стануваат и одбивни...типката не може од нив на стомак да легне:pos:.Јас,лично не би го трампала лицето за поголеми гради,иако не ги сакам баш какви што се.Ама барем сум задоволна од лицето и задникот(да не звучам нарцисоидно).А и се ова не е ни толку битно ако карактерот ти е нула и ако не можеш 2 реченици да сврзеш...затоа би рекла...МОЗОК ПРЕД СЕ!!!!!
 

Fluffy

Hellraiser
Член од
6 мај 2007
Мислења
1.373
Поени од реакции
16
Mene prirodata mi gi dala dvete,pa nema sho da mu ja mislam dali lice ili gradi,najdobroto od dvata sveta,a?
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Убавината е минлива работа... Не сакам ништо вештачко од типот на силикони. Природно си е природно батка :) Најбитен ми е карактерот (сега и изгледот да ама не е на прво место)
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27



Еве...така...комбинација од не толку лошо лице и големи гради :)...мислам...ОГРОМНИ гради...нема да можеш да ја бакниш од градите што ќе ти сметаат :)


После овие слики повеќе од очигледно е дека би сакал девојка со поубаво лице и тело отколку ГОЛЕМИ цицки...
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Колку е само деградирачка темава ... просто да се воодушевиш.
Освен тоа, зошто би се определил на едно кога можеш да ги имаш и двете?
Силиконите излегоа од мода, а пластичните операции одамна од лицето упс градите на жената прават „прекрасен“ масакар.

Така да ... се бара жена со убаво лице и доволно големи убави гради.Или грешка сум?:pipi:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Дај не зезајте, ако на повеќето од вас стварно ви е подобро да имате грда девојка со огромни гради, отколку убава девојка со мали гради, ондак сериозно ќе се исфрустро-комплексирам. :pos:
Немој. Само помири се со фактот дека никогаш нема да ќариш шофер на камион или аутомеханичар :pos: :pos:

* И Боки 13ка има големи гради. Немој да се заебе некој.. :icon_mrgr
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Свашта. Се знае бе жена како треба да изгледа. И гради, и струк и задник, енде. Некој има се` одеднаш, некој нема, здравје. Не ќе се убивам зашто не терам стотка. Не би менувала, ни едното ни другото. Ако веќе мора да бирам, пре би мали гради него ли ружен сурат.

Искрено, (пре)големите гради и не ми делуваат кој знае колку привлечно. Уште поискрено, повеќе поштувам позадина.
Патем, Џордан е грда, ама грда за сите пари. Не и` помага ниедна операција.
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
Da be tolkuavi gradi da mi visat definitivno nejkam:nenene:
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Добро ова не се големи гради! Ова ти е исто како девојкиве да си носат плакар закачен на вратот :pos2:
Не би го менувала лицето за поголеми гради, убави си ми се :)
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..божеее..неверојатни са последнине слике..ауууу боже...хахаха не фала..ај лов мај фејс..ај лов мај бубс...тоа е..а инаку као ш беше веќе кажано..минлива е убавината бре...памет ако нема..хммм не е убоо...и никад не би мењава лице за големи сисе..ма колку и да сум бре ружна:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom