Зошто ви е убаво лице, ако имате големи гради?

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Зошто ви е убаво лице, ако имате големи гради?


Еден блогер кој ги следи секој чекор, американските и британските џетсетери, па така и цицлестата Џордан, објави нејзини нови фотографии пишувајќи интересни коментари.

Имено, тој е еден од ретките машки кој атрактивната Џордан не ја смета воопшто за привлечна, пишувајќи како бившата Плејбој-ева зајачица заработила огромна сума на пари исклучиво поради нејзините бујни гради.

"Сигурно на некои мажи не им е битно какво лице има жената", - напиша блогерот, посочувајќи дека доколку некоја девојка сака да стане славна, потребно е само да ги зголеми своите гради и со тоа ќе направи се.

"Зголемувањето на градите ја направија Џордан многу популарна, а потоа тој пример го следеа безброј жени" - објасни блогерот.​




 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Неа не му се големи градите, неа му се ОГРОМНИ. Плус , паднати му се.
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Абе убаво е да имаш големи гради...Али до толку големи и виснати не би сакала да имам
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Не знам зошто ама темава ми се отвори над 10 пати. Ги молам админите да ги избришрат дупликатите, стварно не знам што се случи. А иначе за темата, дали би го замениле убавотот лице за големи гради и и обратно?
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Ццц Цицлестата Џордан уште ја нерекле ајде требало прецицлестата Џордан.Стварни има огромни гради ко што вика Јецилејди.

А дали би го замениле убавотот лице за големи гради и и обратно?

Убаво лице за гради не би го заменила, а обратно можеби ако сум ептен грда :toe:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Види, што се однесува на темава... Важи и обратното.
Што ќе ти се големи гради кога имаш убаво лице? Или пак - што ќе ти се големи гради кога имаш добар задник?

Како и да е, почнавте самите да си се деградирате вие жените. Веќе никој не бара памет од вас: само газе, цице, или лице. :wink:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
I am a bitch напиша:
Зошто ви е убаво лице, ако имате големи гради?

Тууууууууууууууууу ЦИЦКААААААА!!!!!!!!:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Кога сме веќе кај Katie Price...



Да не спамирам со слики.
Останатиот дел може да го најдете ТУКА
 
Член од
26 април 2006
Мислења
53
Поени од реакции
1
Ја стварно не знам зошто ставаат силикони.За да бидат попривлечни, sexy? Многу просто од нивна страна. И што кога прават муабет со мажи они не ги гледаат во очи него ви силиконот.Па барем да беа некоја нормална големина некако да пројде, али толкави огромни-дури и гадно изгледа.
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
I am a bitch напиша:
Не знам зошто ама темава ми се отвори над 10 пати. Ги молам админите да ги избришрат дупликатите, стварно не знам што се случи. А иначе за темата, дали би го замениле убавотот лице за големи гради и и обратно?
Имам убаво лице и доволно големи гради!!
Доколку ова не би било така дефинитивно би ги заменила градите за убаво лице!
Обратно не би...сакам кога зборам со некој да ме гледа во лице а не во гради :wink:
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Бооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо јас повеќе би преферирал лице послем ова што го видов знам дека е опасно по живот
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
G e G o напиша:
Прати ја ова

а бе типкава нема кизнај колку огромни гради, туку градникот и 5 броја помал и така изгледа само
 

Kajgana Shop

На врв Bottom