Емисија за информатика РТВ Скопје од 1977 година

Член од
8 октомври 2009
Мислења
684
Поени од реакции
306

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.184
Поени од реакции
5.521
Ова е прејако :)

Математичка школа 77 - Алгоритми, сметачки машини и нивната примена

Ваквите емисии се злато вредни и треба да се дигитализираат. Браво за тој што го отворил овој канал!
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.157
Поени од реакции
3.475
Ваквите емисии се злато вредни и треба да се дигитализираат. Браво за тој што го отворил овој канал!
само да низ видеата нема странски музики подложни на авторски права да не го зафркни YT како претхониот канал ретро на мтв. го турнаа заради музика во серијата во светот на бајките :(
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.323
Поени од реакции
3.021
само да низ видеата нема странски музики подложни на авторски права да не го зафркни YT како претхониот канал ретро на мтв. го турнаа заради музика во серијата во светот на бајките :(
Па тие изгледа сакале да монетизираат, или кога добиле Claim не реагирале на време, инаку може со туѓа музика видео, само не можеш да го монетизираш.

Дали тоа водителката има бркови? :unsure:
Zero fucks given во '77-ма, нормално било тогаш ова :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom