ЕП 2016 - елиминациона фаза (1/8, 1/4, 1/2 и финале)

Кој е поголем експерт?


  • Вкупно гласачи
    49
  • Гласањето е завршено на .

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Се разбира дека Џонтра е поголем експерт..Стекот е само во спортот ,а Џонтрата е во спорт,политика,филмови,музика,градежништво,економија....Џонтрата ти е сеоски Зоран Ставревски :D
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Аууу језива дилема...[DOUBLEPOST=1468262303][/DOUBLEPOST]Али пошто е за Лејкерс гласам за Стефан
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Со цел респект према Стек :) ја поштувам неговата експертиза, но пошто Џонтрата е поголема пијандура затоа го гласав. И е фан на Јелена Розга.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.828
Со цел респект према Стек :) ја поштувам неговата експертиза, но пошто Џонтрата е поголема пијандура затоа го гласав. И е фан на Јелена Розга.
Па и ја сум фан на Јелена Розга бе мршојадец, а и покрај тоа што сум пијаница знам и да се дрогирам чат пат. Ти ебам тоа нереалниот.

Инаку се слагам со Џони, сепак Џонтра е експерт во секое поле, пред некој ден даваше експертизи за сообраќај и може да се каже дека го допре дното, а можда и под него опипа малце.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Па и ја сум фан на Јелена Розга бе мршојадец, а и покрај тоа што сум пијаница знам и да се дрогирам чат пат. Ти ебам тоа нереалниот.

Инаку се слагам со Џони, сепак Џонтра е експерт во секое поле, пред некој ден даваше експертизи за сообраќај и може да се каже дека го допре дното, а можда и под него опипа малце.
Да, признавам, го допрев дното, признавам дека и под него опипав малце и погодете што најдов.

Стекот.

Edit: Стек коа сакаш пиење и дрогирање сам на сам до смрт. :cool:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.828
Да, признавам, го допрев дното, признавам дека и под него опипав малце и погодете што најдов.

Стекот.
Сега сме заедно на исто ниво. :place:
Побро мој, ај вечер ќе урламе у образование, експерти за книжевност ќе бидеме. Сааш?
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Сега сме заедно на исто ниво. :place:
Побро мој, ај вечер ќе урламе у образование, експерти за книжевност ќе бидеме. Сааш?
Стек ти единствено нешто поврзано со книжевност ти е билтен. Не кур умарај.

Таму Рики модераторот може да не банира :pos::pos::pos::pos::pos:
Кујзне колку му е досадно таму, никој нема.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.828
Стек ти единствено нешто поврзано со книжевност ти е билтен. Не кур умарај.

Таму Рики модераторот може да не банира :pos::pos::pos::pos::pos:
Кујзне колку му е досадно таму, никој нема.
Ти ни до буквар не си стасал бе, мене ми збори види го.
Еј Рики ни на канта не би го стаил модератор, они земале на образование го стаиле. :ROFLMAO: Одма би му ја ишишал таа црвената кикиришка на главата.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
И тоа се деси - Португалија да освои... Криво ми беше синоќа за Французите, стварно сакав тие да освојат, ама тоа е... Едно време Португалија ми беше супер симпатична, пошто играше добар фудбал, а испаѓаше некаде пред крајот. После она со Грците во 2004 не ни верував дека некогаш нешто ќе освојат. И еве освоија и тоа кога играа досаден и никаков фудбал. На вака слабо првенство и тоа не е чудно.

А како што пишував кај темата за Копа Америка, Роналдо исто како и Меси заслужува титула со репрезентацијата. Колку и на некој да не му е симпатичен. Двајцата се најдобри фудбалери на денешницата (иако Меси за мене е подобар), и едни од најдобрите во историјата. Ќе беше одлично ако и Меси освоеше истата година титула со Аргентина, пошто стварно заслужи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom