Во која игра сте цар?

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.853
Поени од реакции
3.200
Tennis Elbow 2011, додуша не сум најјак, во топ 20 во светот, иначе има околу 400 играчи што играат. Доколку сте љубители на тенисот, се сомневам дека не би ви се допаднала игрицава, се иргаат турнири ОНЛАЈН исто ко во живо. Се прави жреб, го добиваш својот противник и се договараш кога да одиграш на MSN, имате рок 2 дена обично да го завршите мечот, доколку не се појави... добивата Walk-Over (w.o.) :)

http://www.managames.com/download.php?TennisElbow_wem.exe&Ref=http://www.managames.com/index_en.html - Еве download линк. :)
 
Член од
15 октомври 2009
Мислења
803
Поени од реакции
249
јас на дота бев и уште сум звер... само веќе не се замарам толку
 
Член од
31 јануари 2012
Мислења
10
Поени од реакции
1
Poorano koga igrav Need For Speed : Most Wanted bev zverka , a sea momentalno igram Need For Speed : World i na dobar pat sum da stanam the king.:cool:
 

Дејмон

It Girl. Rag Doll.
Член од
17 мај 2011
Мислења
1.343
Поени од реакции
2.758
NBA 2K12 на џојстик :cool:
Pro Evolution Soccer 2012 Јак сум и на неа, ама на плејстејшн. :)
Уз муабет, брз сум и на бегање.
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.522
Поени од реакции
3.802
Цар сум во Call Of Duty(последниве 3) МW3, Black Ops, Mw2
 
На врв Bottom