Велес

Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.374
Поени од реакции
1.948
Абе Занети,не е работава да гуглам и да читам по книги што напишале туку некој да даде информации "од прва рака"

:D
 
B

Black Guard

Гостин
Ами и било која информација е или прогуглана или од книги,оние од прва рака често можат да бидат и...дезинформации:D

П.С што ве фати толку на оговарање а??
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Ами и било која информација е или прогуглана или од книги,оние од прва рака често можат да бидат и...дезинформации:D

П.С што ве фати толку на оговарање а??
Се појави велешкион ген во нас....дојде до израз деновиве :)
 
M

Moon Child

Гостин
По кој основ газдата на бродот го изгради тоа грдо чудо таму? Го купи ли местото или на жими мајка му е дадено?
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.374
Поени од реакции
1.948
По кој основ газдата на бродот го изгради тоа грдо чудо таму? Го купи ли местото или на жими мајка му е дадено?
По истиот основ по кој тоа камперите на езерото си бетонираа пред приколките,си заградија дворчиња,си насадија чушки за зимница таму.Приципот (основот),е познат на пошироката јавност под името - кој превари,тој товари :sneaky:

Туку многу нешто озбилни муабети развртевме уште понеделнички,дајте нешто швалерај,кој/шо/како,воа-ноа..
:D
 
M

MrzaRules

Гостин
Кога веќе се спомна кој, шо, како, еве ја ќе кажам. Неколку вечери по ред кога се прибирам, значи тоа е кај 00-01 часот, го гледам Илија Димовски накај мое маало седнат во колата со друго машко, и незнам шо праат внатре.Дали муабетат по ноќевите, дали нешто друго е во прашање ама ич незнам :D
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.374
Поени од реакции
1.948
Сликај го и надевај се дека тоа другото во прашање..Таква шанса не смееш да пропуштиш :icon_mrgr:
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.374
Поени од реакции
1.948
Абе види сеа,ако сакаш да профитираш мора и да ризикуваш.Туку, ако нејќеш ти пишуј ПП каде се случува дејството,гревота е тоа да не се овековечи :cautious:
 
M

Moon Child

Гостин
Абе види сеа,ако сакаш да профитираш мора и да ризикуваш.Туку, ако нејќеш ти пишуј ПП каде се случува дејството,гревота е тоа да не се овековечи :cautious:
У право си. Јас да сум ќе стојам на местото на злосторот, ќе чекам некаква акција (немора да се случи де) и ќе сликам. Потоа ќе ризикувам се или ништо. :icon_lol: Ќе уценувам и или ќе имам марихуана во двор, или ќе станам чоек:pos:
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Поздрав до стариот, а богами и до новиот Градоначалник, и вој шо ќе дојде ако не ми го напраи патот горе пепел да се сторат А!
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.374
Поени од реакции
1.948
У право си. Јас да сум ќе стојам на местото на злосторот, ќе чекам некаква акција (немора да се случи де) и ќе сликам. Потоа ќе ризикувам се или ништо. :icon_lol: Ќе уценувам и или ќе имам марихуана во двор, или ќе станам чоек:pos:
Абе види сеа,во оваа ситуација ќе треба упорност и трпение,тешко дека од прва ќе налеташ на акција :sneaky:

Е после,џа или бу :pos:
 
M

MrzaRules

Гостин
Дејството е позади АРА. Кога пак ќе се случи незнам....ако немате друга работа седете чекајте :D
 
B

Black Guard

Гостин
Кога веќе се спомна кој, шо, како, еве ја ќе кажам. Неколку вечери по ред кога се прибирам, значи тоа е кај 00-01 часот, го гледам Илија Димовски накај мое маало седнат во колата со друго машко, и незнам шо праат внатре.Дали муабетат по ноќевите, дали нешто друго е во прашање ама ич незнам :D

И младо ли беше другото лице,која возраст колку време отприлика беа таму?

А немај мака и да ти никне марихуана првен опомена ќе добиеш.....и ќотек.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom