Ваши дела, со помош на Photoshop (Читај правила во првото мислење)

Член од
22 јули 2009
Мислења
107
Поени од реакции
32
Flix ми се допаѓа твојата техника, кој софтвер го користиш доколку не е тајна?
Пиши ми п.п.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
80.633
Поени од реакции
178.420
На врв Bottom