Американец ја краде женската на Кинез

А

Антоние

Гостин
Уфф ова беше тешко за гледање. Ми се гади и од кинезот и од плавиот.
Кинезот е безрбетник, кукавица, плавиот е човек без чест, принципи или морал.
А жената си е само обична жена, тука нема никакво изненадување.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.984
Поени од реакции
33.791
Трио глупастико.
Плавиот и девојкава си се заслужуваат поради (не)квалитетите кои ги поседуваат, ама Кинезов (или што и да е) е најбеден во целава приказна. Па уште ја држи за рака бе... :pos:
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.049
Поени од реакции
4.940
Па бапни му ја една двапати поголем си од него :D
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.507
Поени од реакции
18.079
Не е ич наместено :D

Ако по некоја неверојатна случајност е, типката е biggest slut ever.
 
А

Атомската мравка

Гостин
Нека проба американецов да направи нешто вакво на Балканов на пример, ќе си добие одма карта за на интезивна нега :icon_lol:
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.541
Поени од реакции
3.018
Не знам кој емотикон да го употребам, сето хаос.
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.529
Поени од реакции
2.750
tuka ja ne bi go tepal kopilov,nea ke ja pretepam ama jako otvaranje glavata na asfalt
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.804
Поени од реакции
2.625
Курва си е курва била кинеска или било која
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.055
Поени од реакции
4.318
Не е финтата да го тепаш американецо дека ти ја зема женската, финтата е да му ја закачиш по една и на американецот и на ‘‘женската‘‘ .. Why? Објаснато е погоре.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.322
Поени од реакции
7.601
Полоша глума од реалити шоу. И ова не било наместено? Не научивте нешто од ТВ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom