Агенции за иселеништво

Дискусија во форумот 'Македонска дијаспора' започната од vmx, 17 јули 2005.

 1. vmx

  vmx

  Член од:
  25 април 2005
  Мислења:
  5.749
  Допаѓања:
  200
  Некој да не знае агенции за иселеништво да ми даде линкови, ама македонски агенции не странски.... цел Google го пребарав не најдов.... само таа www.emigration.gov.mk само таа ја има..... другото се све страни кај што има линк до оваа што ја кажав.

  АЈ ако знае некој нека пише... :wink:
   
 2. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.471
  Допаѓања:
  25.839
  Tемава од ИНТЕРНЕТ ја префрлам во МАКЕДОНСКА ДИЈАСПОРА.
  Мислам дека таму ќе има поголем одзив.
   
 3. Стрелец

  Стрелец El Mariachi

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  915
  Допаѓања:
  10
  За какви агенции се интересираш?
  Линкот што го имаш дадено е фактички единствената агенција за иселеништво... друга и не постои... Па дури и нејзе најверојатно наскоро ќе ја расформираат...

  Да не се интересираш за нешто друго можеби, а не за агенции?
   
 4. E777

  E777

  Член од:
  23 октомври 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Добар ден на сите ме интересира дали некој знае дали може да се укине казна за преседување во Грција
   

Сподели преку: