Одлуки

Член од
28 март 2014
Мислења
77
Поени од реакции
43
Кога во животот сте донеле:
а)најчудна одлука која не е својствена за вас,а сепак сте ја донеле.
б)најтрагична одлука за која и ден денес ќе се каете.
в)и ако никогаш не сте донеле некоја смешна одлука,кажете некоја смешна случка што ви се случило,сте се застрамиле или ви било непријатно. :icon_mrgr:
И патем да ми каже некој како да ја сменам категоријата на темите
 
Последно уредено:
Член од
17 март 2014
Мислења
600
Поени од реакции
1.662
а.)Најчудна одлука ми беше дали да кликнам на темата „Одлуки“ или не . Сепак кликнав...
б.) Најтрагична беше затоа што немаше одговори на прашањата во темата :cenzura: .
в.)Потоа донесов одлука дека ќе биде смешно ако првиот одговор го напишам јас :icon_mrgr: .
(непријатно ми е малце и сTрам ми е :noze: )
Со Почит :love:
#U2BR#
 
Член од
28 март 2014
Мислења
77
Поени од реакции
43
Јас би сакала да е најсмешна одлуката тоа што и вториот одговор ти ќе го напишеш,само со одлуки што не се поврзани со темава :vozbud:
 
Член од
17 март 2014
Мислења
600
Поени од реакции
1.662
Јас би сакала да е најсмешна одлуката тоа што и вториот одговор ти ќе го напишеш,само со одлуки што не се поврзани со темава :vozbud:
Ајдее више кога почнав :P....
а) Најчудна одлука што сум ја донел е да почнам да се занимавам со YouTube и музика :love:
б)Одлука за која се каам е што отидов на матурска журка а си поминав занигде :confused::(
в) Смешна одлука ми е кога во средно на професорот не му го дадов телефонот
а он ми се дереше пред цел клас :
-ДАЈ ГО ТЕЛЕФОНОТ БЕЕ!!! :vozbud::facepalm:

П.С. Отвори ја ПАК темава во соодветната категорија - оваа ќе ја затворат/стават во
КАНТА и решен проблем :pos:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Најчудна а воедно и најтрагична, беше одлуката кога требаше еден ден да изберам и се одлучам помеѓу
Овчеполска диња или гумена кукла од Валијант, се определив за првата варијанта и не погрешив.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Незнам, али ќе ти кажам дека уште како мал најпаметна одлука шо сум ја донесол(од странство) е та да го креавам капакот пред да мочам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom