Што ќе направите ако се пласираме во полуфинале?

  • Креатор на темата Мартин`
  • Време на започнување

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.705
Поени од реакции
19.771
Ако не ме мавне нешто од преголема возбуда кој знае што ќе направам, ама ќе ви кажам утре обавезно :)
Кога ќе згрми Македонија во полуфинале, Македонија во полуфинале, нека го стаат Игорче бе гласни жици има да му се земаат, он ќе биде 9ти играч ко за кошарката, како и да е има да биде страхотно, а ако влеземе у полуфинале јас минимум злато очекувам незнам за вас. :pipi:
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
2.741
1. Ќе отидеме во Белград и во некој студентски дом во женското крило, ќе трчаме голи.
2. Ќе ги паднам трите испити.
3. Пак ќе останам без глас едно 3-4 дена.
4. Притисокот ќе ми се качи над 170
+1
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.705
Поени од реакции
19.771
Pak ke gi gledam seriite na Shitel. Mi uspea u septemvri, timot sto pobeduva ne se menuva :)
Џени ќе станеш фан на серииве како ти тргнало, кај за кошарка, па сеа ракомет, а што следи цела Олимпијада, кога ти е роѓенден да ти купам една компилација Турско-шпански серии А? :icon_lol:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Џени ќе станеш фан на серииве како ти тргнало, кај за кошарка, па сеа ракомет, а што следи цела Олимпијада, кога ти е роѓенден да ти купам една компилација Турско-шпански серии А? :icon_lol:
Za Olimpijada drugo ke pravam :) LOI ima od 8 sabajle do 12 vecer, ke nemam vreme za serii osven ako ne uklucam picture in picture na tvto :pos:
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Ајдееее :pos:

Што може да направам,ке се направам тиква пијан,и првиот Бус/Воз го факам за Белград !!!
 
А

Анноун

Гостин
Pak ke gi gledam seriite na Shitel. Mi uspea u septemvri, timot sto pobeduva ne se menuva :)
Има у сабота и недела да гледаш , кога ги репризираат 5те епизоди од неделата наеднаш . Испукај си пуканки и уживај во саботното попладне 5 саата , важи? ;)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Има у сабота и недела да гледаш , кога ги репризираат 5те епизоди од неделата наеднаш . Испукај ис пуканки и уживај во саботното попладне 5 саата , важи? ;)
Nema gajle navistina, si stojam uvek do zborot, koj me poznava, znae :) samo da vlezeme i ke bide ova :)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ќе продолжам да ги гледам љубов и казна па потоа полати и мемати на сител телевизија и ќе биди секојдневна атмосферата кај мене:D
 
D

draft

Гостин
Ц, место да правите нешто за да се пласираме во полуфинале, вие ќе правите нешто ако се пласираме во полуфинале... :D

Еве ја на пример, како невиден малер, ќе ги уплатам сингл Полска - Германија 2 на едно ливче, Х на друго ливче и Шведска - Данска 2 на едно ливче, X на друго ливче. Да фатам спортска нема НИКАКВИ шанси така да или ќе ги одложат двата меча, или ќе одиме во полуфинале. Оле.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom