Што ви е најсекси / најпривлечно кај жена/маж?

Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Јас ќе ви кажам каква неќам прво,несакам девојка која пуши(цигари), која седи турски со свиткани ноги и кафето и цигарчето у рука оваа глетка најчесто ја има у маалски кафичи али сепак да ја истакнам дека така нечини, е такви девојки не ги можам.Девојка што ќе ме привлече треба да е средена не запуштена ,да си држи до себе а најбитно од се е да не е дебела .Тоа е катастрофа кога женско нема мерка у јадење,ај на маж му стои меше али на девојка никако...И последно мора да има мозок а не да се сложува со секое мое решение ваљда има и свое(бар некои имаат).Мислам дека не барам нешто многу посебно нели:)
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
Темата е што ви е најСЕКСИ, најПРИВЛЕЧНО кај мажи/жени а не што е најдобро.
Навистина не можам да сватам како тоа најсекси ви е карактер на некој, се гледа карактерот, на прв поглед веднаш го приметувате карактерот...
па сега тебе ако не ти е битно карактерот само физичкиот излед, на некој ние битно повеке карактерот и паметот, не е све у лепота
 
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.059
Поени од реакции
2.683
Насмевката секако, и многу ми е убаво кога гледам машки што се секогаш средени т.е внимаваат во која пригода што ќе облечат, секогаш убаво мирисаат и трошат доста време на средување. И мислам дека тоа воопшто не е педерска особина
 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
па сега тебе ако не ти е битно карактерот само физичкиот излед, на некој ние битно повеке карактерот и паметот, не е све у лепота
Не е се до лепота и до добра кола е ;)
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
А за сексуално да ме привлече некоја треба да има многу јак карактер, ако нема три факултета и познавање 4 јазици од кои и Француски и Јапонски да ми збори док се ебеме, ништо не бива од неа, неможе да ми го дигне. Ја сум личност со посебни потреби кога станува збор околу секс. Какво тело, какви пичке материне, кога знаеш дека има факултети подруго ми на курот :)
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Смислата за хумор, насмевката и позитивната енергија.
НЕГУВАНА ЖЕНА Е УБАВА ЖЕНА
 

Kajgana Shop

На врв Bottom