ФЛЕШ БЕК

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
Ми звучи интересно.. За ова искрено не сум знаел досега дека навистина е можно, а гледам дека им се случило на неколку од вас.. па затоа да ве прашам од љубопитност (можеби изгледа смешно).. за време додека ви се случил флеш-бекот и додека ви се навраќаат спомените, дали очите ви се отворени или затворени :kesa: ?
 
Член од
28 декември 2009
Мислења
96
Поени од реакции
1
Ми звучи интересно.. За ова искрено не сум знаел досега дека навистина е можно, а гледам дека им се случило на неколку од вас.. па затоа да ве прашам од љубопитност (можеби изгледа смешно).. за време додека ви се случил флеш-бекот и додека ви се навраќаат спомените, дали очите ви се отворени или затворени :kesa: ?
во тој момент ја барем не знаев дали ми се отворени или затворени.бев преплашен и беспомошен.како и да е за мене беше лошо искуство
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
Ми се има десено еднаш-двапати, и не е ко на филмовине у слоумоушн со ефекти и глупости. Сепак интересна ствар, бер мене ми е интресно. Иако не секогаш сликите се баш пријатни.
 

ChaLL3nGeR

Кајгана's APEX PredaTor
Член од
15 април 2009
Мислења
721
Поени од реакции
66
мене еднаш ми се деси ама после сфатив дека не сум во That '70s Show :pos2:
шала на страна, ми се нема десено, а баш сакам да знам како е
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
не ми се десило никад до сеа а и несакам да ми се деси. инаку за информација флешбек не е само враќање на некои слики од несакани ситуации или морничави настани.. може да се однесува и на убави моменти:smir:
 
Член од
8 мај 2009
Мислења
284
Поени од реакции
102
Ми се случило и ми се случува. Ептен непријатно. Ми се случи кога се преселив во станчево, некои работи толку ме потсетија на тоа и таму, што јас мислев дека ќе полудам. Едвај заспав таа ноќ... Многу исцрпувачко нешто.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.326
Поени од реакции
7.788
Ехееееееееее подобро да не пишувам, ќе мислат дека сум несериозен. Е сега страв ова она нема врска ако знае човек што е тоа нема никаков проблем, искуство е невидено.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom