Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
28 август 2013
Мислења
16
Поени од реакции
0
Mi treba pesna od 2-3 strofi prevedena od makedonski na angliski. pretraziv cel google nemozam da najdam.... mi trebaat i makedonskata i angliskata verzija.. POMOS ako moze... into mi e ..fala odnapred... POMOOSS
 
Член од
30 август 2011
Мислења
32
Поени од реакции
2
За кога ти е?Денес ке го имаш напишано тука.Има на темава за тоа пишувано околу 60та страна е провери ако е добро незнам кој го напиша ама можам малце поинакво да ти дадам јас...Gavran прашај го он има преубав состав на темата...оценет со 5+ од проф..
Aj ako moze i mene pratete mi go sostavot...fala
 
Член од
2 јануари 2015
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво дечки! Ај ако има некој некоја семинарска (околу 10 стр) за "Медиjата и малцинствата во Македонија". Итно ми треба. Ако може да е на англиски јазик ама и македонски ако е нема проблем. Само ве молам некој ако знае или има да ми помогне. Поздрав.
 
Член од
26 август 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво, ми треба семинарска на тема ,,појава на писмото'' доколку има некој нека ми прате. Благодарам многу оданпред :)
 
Член од
22 јануари 2015
Мислења
9
Поени од реакции
0
nekoj ako razbira fizika ili osnovi od elektrotehnika ,100% sum siguren deka vakov tip na zadaca ce se pogoodi na ispit a nemozma da najdam tutorial na internet nikade
ako moze nekoj da ja reshi that would be great
blagodaram odnapred
 

Attachments

Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
Здраво, дали некој има да ми прати семинарска работа на тема Помнење и заборавање?
 
Член од
2 март 2011
Мислења
99
Поени од реакции
12
Здраво ми треба некоја семинарска или пак некој материјали од областа на економика на претпријатеие за трошоци , квалитет или продуктивност.
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
46
Поени од реакции
3
Изработка на семинарски работи на македонски јазик на било која тема!

https://barajseminarska.blogspot.com

За побрзо добивање на семинарската лајкувајте ја нашата фејсбук страна и контактирајте не таму!

https://www.facebook.com/pages/Baraj-Seminarska/511545792279477

Листа од над 200 готово семинарски работи и секојдневно надополнување!
Најбрзо, најефикасно и најефтино!
 
Член од
9 февруари 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
zdravo, mi treba seminarska po kazneno pravo na bilo koja tema i seminarska za genocid i etnichki chistenja vo sovremenite gragjanski konflikti i seminarska za bezbednost i poimovno opredeluvanje. ili pak nekoi materijali vo vrska so ovie temi, vi blagodaram odnapred :D
 
Член од
21 мај 2010
Мислења
70
Поени од реакции
29
некој да не има некоја семинарска за линукс
благодарам однапред
 
Член од
29 август 2012
Мислења
85
Поени од реакции
18
Ќе може ли отрилика некој да ми помогне што да пишувам за писмена на тема реалност наспроти имагинарност, ама да е поврзана со Дон Кихот? Само ве молам побрзо пишете ми треба итно до среда:(
 
Член од
19 октомври 2014
Мислења
7
Поени од реакции
1
Пишувам состави, есеи и семинарски по македонски јазик за основно и средно обазование. Информации на тел- 077 953 798 Elena
 

Zmicev

The King of Kings
Член од
26 ноември 2013
Мислења
13
Поени од реакции
0
Дечки ми треба материјал на македонски за јаглеродни наноцевки ако има некој нека прати. Ми треба итно за оценка физика!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom