Навивачите на ЕП

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Англичаните штета што ги нема...

Ама Хрватите се без конкуренција, како навиваат, живеат за својата репрезентација, секоја чест.
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Не ги пратам многу навивачиве, ама вчера Русите навиваа како да беа 100.000 браво за нив.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
uste edna zrtva zema euro08............

procitav nekade deka nekoja avstriska navivacka,mlada ,20 godini, umrela ......

ne znam od sto..........
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.496
Поени од реакции
4.058
Хрватите се....Погледнете ја Хрватска не ја интересрира ништо друго освен фудбалот...А до сега најпродавани реквизити се нивните ...А направете споредба Хрватска-Русија,Хрватска-Германија?..Секоја чест Хрвати...
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Англичаните штета што ги нема...

Ама Хрватите се без конкуренција, како навиваат, живеат за својата репрезентација, секоја чест.
добро бе, што ви се допаѓа толку кај енглезите??? коа сте запнале, англичаните фалеле...мене ми е супер што ги нема! по туп народ не знам дали има...што ќе се тука? да се тепаат пак? Хрватите се закон...не е ни чудо, од секогаш Балканските навивачи се најдобри - Комити, Гробари, БББ и Торцида итн...:aplauz::aplauz:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ништо чудно ббб и торцида и меѓу себе да се спукаат...

инаку во Виена имало околу 200 000 хрвати :vozbud::vozbud::vozbud::nesvest:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Навивачки гледано какви екипи имаат отидено на прво место се Русите и Хрватите.Русите имаат добра екипа на ова првенство а успеаа и да направат неколку солидни кореографи.Ќе видиме како ќе се покажат против холандија.Тука негде беа и романците.Имаа добра екипа.

Сите други трибини личат на циркус.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Ништо чудно ббб и торцида меѓу себе да се спукаат...

инаку во Виена имало околу 200 000 хрвати :vozbud::vozbud::vozbud::nesvest:
Немало летови кон Виена оти имало многу авионска гужва,па затоа тргнале со автобуси и коли :vozbud:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Комитите беа ли на еуро ? Охх..колко малечок мозок имаш.. еуро меше со балкан.. нема врска ама шо ке му прааш... Се однесува за Алекандар112.. кажах и пак ке кажам ХРВАТИ НАЈБОЈЛИ!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom