#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.611
Поени од реакции
70.149
Него лелелее ми се закачи еден од овие од Оустрејлија кај што нели им тече мед и млеко и твита дека лажеме :eek: (?) Му викам од каде знаеш кога не живееш тука и ми вика па протест од 1500 души е мал протест и само сме кревале паника за ништо :facepalm: Човече добро, си емигрирал, заборави не нас тука, готово, трчај кенгури таму. Ми глумат душебрижници а печат газови на песок и сурф даска.
Абе каде се карате?
Има нешто ко приватни пораки? :D
 
O

Orion.

Гостин
Antonio Miloshoski @AMiloshoski
Главата во песок + мобилниот во рака + празни муабети = јак интелектуалец со широки погледи на светот.

Е готово, ја наебавме сега!:ROFLMAO:
Ќе не обвинат не дека работиве за Влада, туку ВО Влада. :icon_mrgr:
Не дека не ги опиша добро:)
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Ќе те смени по неколку минути, така е и слика кога менуваш :)

Него лелелее ми се закачи еден од овие од Оустрејлија кај што нели им тече мед и млеко и твита дека лажеме :eek: (?) Му викам од каде знаеш кога не живееш тука и ми вика па протест од 1500 души е мал протест и само сме кревале паника за ништо :facepalm: Човече добро, си емигрирал, заборави не нас тука, готово, трчај кенгури таму. Ми глумат душебрижници а печат газови на песок и сурф даска.
Абе требаше да пишеме вистината, не беа 1500, беа најмалку 5 илјади
Па има слики, не сме ненормални.. гледајте на сликите што ги имате, јас имам една од „горе„ слика - од кај влада, до кај скендербег полно се.. ТОА НЕ СЕ 1500 луѓе.
А башка, процентуално ако гледаме, и ако видиме дека нема жена излезено и старци,деца нема.. значи МНОГУ албанци излегле..
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Antonio Miloshoski @AMiloshoski
Главата во песок + мобилниот во рака + празни муабети = јак интелектуалец со широки погледи на светот.

Е готово, ја наебавме сега!:ROFLMAO:
Ќе не обвинат не дека работиве за Влада, туку ВО Влада. :icon_mrgr:

Брех се мислам да му реплицирам на дотичниов! :pos:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Gjoko Pargo @zlochko
Симпат. ми се дечкиве од #SpreadTheTruth. И ја го праев истото коа @amiloshoski и @filippetrovski штрајкуваа со глад. Сеа коа ќе ми текне...

Го поштувам дечково, затоа што не трола, си се држи на страна, ама има акал и разбирање дека секој си има право да има кауза!(y)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Абе каде се карате?
Има нешто ко приватни пораки? :D
Оди во connect па во mentions и гледаш кој ти пројал слатки :D

Него не се сите такви, еден дечко ги прашува идиотиве зашто ни се противат ко прво што е причината и не му враќаат пошо и самите не знаат зошто.

И браво за девојчево https://twitter.com/#!/MNajdenova/status/198932035740499968 :cuc:
 

'A'

Член од
5 мај 2012
Мислења
33
Поени од реакции
39
Ќе те смени по неколку минути, така е и слика кога менуваш :)

Него лелелее ми се закачи еден од овие од Оустрејлија кај што нели им тече мед и млеко и твита дека лажеме :eek: (?) Му викам од каде знаеш кога не живееш тука и ми вика па протест од 1500 души е мал протест и само сме кревале паника за ништо :facepalm: Човече добро, си емигрирал, заборави не нас тука, готово, трчај кенгури таму. Ми глумат душебрижници а печат газови на песок и сурф даска.
Значи ова е македонија од 2 милиони жители ... а не Австралија од 30 милиони.. :cautious:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: `V`

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172

Expecto Patronum

Citizen Erased
Член од
13 јули 2011
Мислења
1.331
Поени од реакции
3.281
Па нема поспамерска нација во светот од нас, светски прваци сме. Сега ми текнува што се случуваше на фејсбук профилот на кутриот Пау Гасол откако не нарече ФИРОМ на еден негов статус :ROFLMAO:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Оди во connect па во mentions и гледаш кој ти пројал слатки :D

Него не се сите такви, еден дечко ги прашува идиотиве зашто ни се противат ко прво што е причината и не му враќаат пошо и самите не знаат зошто.

И браво за девојчево https://twitter.com/#!/MNajdenova/status/198932035740499968 :cuc:
Чисто информативно, добиваш некој денар од твитер? :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.475
Поени од реакции
42.853
Б

Бат Елохим

Гостин
Значи ова е македонија од 2 милиони жители ... а не Австралија од 30 милиони.. :cautious:
колку и да има, замисли кај нив да се соберат муџахедини и вехабии и вака да се однесуваат по улици??
Колку се уфилмани значи, алал да им е, и башка и фрижидери имаат они...:mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom