Македонци, илири, траки, фрегаси...

Статус
Затворена за нови мислења.

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Evo Za Genetika pak uste da se Obrazovas:

Another survey that have shown the ancient origin of the Albanians, called:
"Paleo-mtDNA analysis and population genetic aspects of old
Thracian populations from South-East of Romania"

Link: [URL="http://www.scribd.com/doc/326027/Pal...ast-of-Romania"]http://www.scribd.com/doc/326027/Pal...ast-of-Romania[/URL]
Ne mu obrnuvaj vnimanie na detuleto.
Osameno, kutricko, besen e na neshto vo zivotot...
Toa znae da valorizira i so ovakvi stavovi.
Ako, neka zboruva, ja kurot ke go secam ushte ednash ako go cita nekogo:)
Site postovi mu se procitani po iljada pati. Samo gi preureduva, gi preoboldira, i kopi pejst:)
Znaesh zoshto e toa taka? Zoshto nema materijal, za neshto novo.

Na kraj... Slatko da se nasmeam, na deckoto so fabricka mana:)
Hahahahahhahaha
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Да ве предупредам дека нареден пат нема само да бришам. Ги знаете правилата. Мајки, шајки и останати членови не мешајте во дискусии, или - мешајте ако ви се оди на бан.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Вака да ви кажам збор ил два...

Ја заклучувам темава, за жал - а фина беше на почеток. Сердарот не добива бан од тема зошо е веќе затворена. Урим не добива бан од тема зошо и мене ќе ми дојдеше преку кур масажа ко шо прајт Сердарот.

Кон него - Прекини со Шиптарење, бидејќи е навреда. Ако сакаш придржување кон правилата, ќе ме послушаш - зошто јас треба да ги спроведувам. Ако сакаш да чувствуваш некој оргазмичен филинг што ти се јавува кога ќе го напишеш зборот, нема да го правиш тоа тука. Туку во Ворд или на друг форум... Со сета почит, правилата се исти за сите.

Кон другите - Постои нешто што се вика пријавување на лошо мислење. Ако не го користите тоа, а реплицирате на ист манир, не сте направиле ништо подобро.

За да не испадне ова Гуд кап, бед кап - озбилно обеќавам дека банирам на наредна навреда, прва што ќе ја видам. Доста од темиве правите кашапопара.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom