Каде има (и дали има) најдобра услуга? (локали, маркети, дуќани)

Член од
25 февруари 2012
Мислења
18
Поени од реакции
2
Sto mislite dali dovolno ima usluga vo Bitola od strana na ugostitelskite objekti,marketi,butici i drugi objekti,
i dali bi se podobrila za skoro vreme...Pozdrav do forumot..
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Ај сега пиши го твојот локал/објект/маркет/бутик итн и да завршиме со додворување
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Sto mislite dali dovolno ima usluga vo Bitola od strana na ugostitelskite objekti,marketi,butici i drugi objekti,
i dali bi se podobrila za skoro vreme...Pozdrav do forumot..
Зависи каде. Има места кај шо нудат добри услуги, а има и намуртени.
Кажи како ти се вика „објектот’’ и ќе ти кажам дали ме бендисва услугата :)
 
Член од
25 февруари 2012
Мислења
18
Поени од реакции
2
Zboram opsto za cela Bitola.ne se za poedinci..toa e i muabetot na temata,sekoj svoe pozitivno ili negativno mislenje da dade okolu prasanjeto...
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Кога бев пред некој ден во Битола од такси возачот култура јок а можда си е ама изгледа дека сум од Скопје па можда затоа ме гледаше на криво. После тоа бев да јадам во една ко сендвичара беше. Услугата 5ка свака и част:D само името него видов :(
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Битола како град многу ме бендисува исто така и чупињата ама морам да ви замерам на една работа .... кафето ви е шит , ама баш сегде а за услугата секаде каде сум седнал сум задоволен
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.361
Поени од реакции
1.827
kako sakate da ima usluga kogga raotat za minimalno 10000 den...
neka dadat 500 evra plata od pat ke ve zbiraat i za raka ke ve nosat vo market da kupuvate od kaj niv:Dne zboram samoz a bitola zboram za segde
a od gradovite bi go izdvoil valandovo dobri se tamu takov im e mentalitetot
 
Член од
25 февруари 2012
Мислења
18
Поени од реакции
2
Gego za kafeto se slozuvam so tebe.mozam da recam deka najloso kafe pieme,ali toa e so da prajme,ko ke vidis kafe izgor skapo usluga nikava poloso nema:)))
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Повеќепати сум бил/проаѓал низ Битола и можам да кажам дека храната им е горе-доле ОК, ама тоа кафето(турско) незнам што му ставаат внатре и од што и како го прават, абе има вкус на пипер, најозбилно и тоа до сега 50 пати можда сум пиел кафе во Битола на различни места, ама секогаш обавезно кафето(турско) им има вкус на пипер !
Може ли некој да ја разреши мистеријата ?! :D
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Иде у градови и таму некој админ нека ја спои темава со Битола.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom