Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Imao sam par listi od balkanmedie,jednom je international skoro sve objavijo i naravno sve su stale i sta je trebalo da pljujem po coveku i bacam kamanje po njemu ili drugima,kako dosle tako otisle.Zato kazem netrebamo biti tako surovi i sebicni,da smo naucili sve kako ide i sta ide opet netrebamo zaboravit od kud je stizala pomoc i znanje.
To je isplanirano i napravljeno jer su se 100 listi doslovno silovalo i sta smo trebali.Prije smo ih imali 100 kom sad ih imamo preko 4000 kom na tome smo stali jer nam se doslovce vise neda vadid,nista se ne
unistava namjerno sve planiramo. Mi se samo prilagodavamo drugoj strani to ti je tehnika razmisljanja.Jer od razliku od nas i oni posjeduju liste, ali mi i znanje to ti je razlika izmedu nas i njih.Vidi neki server recimo vlagor primjer izbucan skroz znaci gazda mora nesto promjenit i onda ko zna ce imat ko nezna vise nece i adio skeneri idu na klin,pisala u ruke opet i ispocetka joj drug izvini pa nismo mi, vi ste bili u pravo, nismo tako mislili daj mi jednu listu sve stalo.Sta ce vam skeniri ako nemate sta skenirat.Siluje se doslovno 7-8 servera sad koliko meni poznatu.Jedan vidim stavio zastitu nakon nekoliko sek zablokira na boxu.Evo juce smo ju uspeli sredit da ne blokira vama svima blokira sto posto ko ju ima.Jest 11 sati smo proveli da ju slozimo u box ali se isplatilo.Druga jako dobra lista nema sanse da se ubaci unutra i to smo rijesili jos nismo na nekim super kanalima AC3 zvuk resicemo i to ovih dana.Citam nekoliko stranica da poludis koje podatke dajete javno,sta bih bilo da vam neko da skripte ili ti te vase skenere.Sta ce vam skener ako neznas slozit combo pa necu vam ja slagat combo liste.pa nede vise (mujo:mujo).A skenera vani ko u prici,samo se treba okrenut oko sebe malo.Dao sam dvojici skriptu gdje su liste pitajte ih jedan obecao da ce podijelit.Nemam ni povratnu informaciju od njih dal uopste imaju znanje to pokrenut.Nije tako jednostavno kako se vama cini sem ovih nekoliko servera sto se sada unistava ja ih vise necu ni dirat ni gledat za mene su svar proslosti.Isti slucaj je bio za ts liste prije godinu dana isti i niko me nije slusao isto ce se i sad dogodit samo sto poslije necete vise dobivat nista.Bice kukanja zapamtite danasnji dan i dsukija sta vam kaze.Mozeju Sad pojedinci pametovati koliko hoces .To ti je kao da dobis placu odes u birtiju i placas svima i svi ti prijatelji, ali tako dugo dok u depu imas para.;)
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
To je isplanirano i napravljeno jer su se 100 listi doslovno silovalo i sta smo trebali.Prije smo ih imali 100 kom sad ih imamo preko 4000 kom na tome smo stali jer nam se doslovce vise neda vadid,nista se ne
unistava namjerno sve planiramo. Mi se samo prilagodavamo drugoj strani to ti je tehnika razmisljanja.Jer od razliku od nas i oni posjeduju liste, ali mi i znanje to ti je razlika izmedu nas i njih.Vidi neki server recimo vlagor primjer izbucan skroz znaci gazda mora nesto promjenit i onda ko zna ce imat ko nezna vise nece i adio skeneri idu na klin,pisala u ruke opet i ispocetka joj drug izvini pa nismo mi, vi ste bili u pravo, nismo tako mislili daj mi jednu listu sve stalo.Sta ce vam skeniri ako nemate sta skenirat.Siluje se doslovno 7-8 servera sad koliko meni poznatu.Jedan vidim stavio zastitu nakon nekoliko sek zablokira na boxu.Evo juce smo ju uspeli sredit da ne blokira vama svima blokira sto posto ko ju ima.Jest 11 sati smo proveli da ju slozimo u box ali se isplatilo.Druga jako dobra lista nema sanse da se ubaci unutra i to smo rijesili jos nismo na nekim super kanalima AC3 zvuk resicemo i to ovih dana.Citam nekoliko stranica da poludis koje podatke dajete javno,sta bih bilo da vam neko da skripte ili ti te vase skenere.Sta ce vam skener ako neznas slozit combo pa necu vam ja slagat combo liste.pa nede vise (mujo:mujo).A skenera vani ko u prici,samo se treba okrenut oko sebe malo.Dao sam dvojici skriptu gdje su liste pitajte ih jedan obecao da ce podijelit.Nemam ni povratnu informaciju od njih dal uopste imaju znanje to pokrenut.Nije tako jednostavno kako se vama cini sem ovih nekoliko servera sto se sada unistava ja ih vise necu ni dirat ni gledat za mene su svar proslosti.Isti slucaj je bio za ts liste prije godinu dana isti i niko me nije slusao isto ce se i sad dogodit samo sto poslije necete vise dobivat nista.Bice kukanja zapamtite danasnji dan i dsukija sta vam kaze.Mozeju Sad pojedinci pametovati koliko hoces .To ti je kao da dobis placu odes u birtiju i placas svima i svi ti prijatelji, ali tako dugo dok u depu imas para.;)
ode i art danas u nepovrat
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Dali postoje neke strane liste koje idu sa Mac adresom:)
Vidis naravno da postoje 9 kom vrhunskih nedaju se skenirat nezna niko za njih bas previse nisu javne i super.O tome ti pricam kad javno objavis server automatski stuca i staje,i a njima bi se dogodilo ko i sa ovih sad 6-7 komada.Ma zasto sam napravio pokus na ovom forumu niko nije skuzio i dijelio listu koja se neda skenirat i nakon pokusaja lista staje.Tocno sam znao ko je skenirao listu to mogu i objavit. Žrtvovao sam ih oko 18kom tako,ali sam prije javno napisao moje liste se nedaju skenirat i niko nije poslusao isao ju dirat.
To ti se zove povjerenje tako sam najbolje vidio ko je iskren ko ne jer po pisanju nisam mogao.I vidi sad nekima jos radi super imam povratnu informaciju ljudi prezadovoljni a ovi ostali frustrirani vele liste ne rade ni jedan dan sto ih dijelimo.POVJERENJA toga nema.[DOUBLEPOST=1485076049][/DOUBLEPOST]
ode i art danas u nepovrat
Naravno drug moj videces bice kukanja svi bi htjeli biti ginekologi bez obzira dal ce nakon nekoliko vremena biti na burzi za nezaposlene
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
Vidis naravno da postoje 9 kom vrhunskih nedaju se skenirat nezna niko za njih bas previse nisu javne i super.O tome ti pricam kad javno objavis server automatski stuca i staje,i a njima bi se dogodilo ko i sa ovih sad 6-7 komada.Ma zasto sam napravio pokus na ovom forumu niko nije skuzio i dijelio listu koja se neda skenirat i nakon pokusaja lista staje.Tocno sam znao ko je skenirao listu to mogu i objavit. Žrtvovao sam ih oko 18kom tako,ali sam prije javno napisao moje liste se nedaju skenirat i niko nije poslusao isao ju dirat.
To ti se zove povjerenje tako sam najbolje vidio ko je iskren ko ne jer po pisanju nisam mogao.I vidi sad nekima jos radi super imam povratnu informaciju ljudi prezadovoljni a ovi ostali frustrirani vele liste ne rade ni jedan dan sto ih dijelimo.POVJERENJA toga nema.[DOUBLEPOST=1485076049][/DOUBLEPOST]
Naravno drug moj videces bice kukanja svi bi htjeli biti ginekologi bez obzira dal ce nakon nekoliko vremena biti na burzi za nezaposlene
ko se naucio kukati on ce kukat pa kad bi sve imao ja licno imam jednu listu i prezadovoljan zar mi treba vise
 
Член од
10 февруари 2013
Мислења
190
Поени од реакции
106
evo obajsnicu malo treba malo umesnosti po meni najbolji skener e xenu napravite commbo listu same.
lista ide u ovom obliku najbolje je u exsel prvo odratiti po tabelama u ovom principu
http://iptvpanel.dyndns.com:8000/get.php?username=zyu&password=zyu&type=m3u
u tabelama u exsel podelite ovako
http://iptvpanel.dyndns.com:8000/get.php?username=
druga tabela prazna gde ce da kopirate usere
&password=
cetvrata tabela prazna gde ce da kopirate passwored od jusere
&type=m3u
kada sve to odradite snimite u txt formatu i gde ipate prazna mesta samo replace i dobicete cistu sredzenu combo listu

ovaj skener izvrsno skenira i nema brzi od njega

moze na pm link za DOWLNLOAD za toj scener?[DOUBLEPOST=1485078630][/DOUBLEPOST]
moze li pass na pm ako si nasla da mi posaljes?
 
Последно уредено:
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
Ja znam da je najbolji i najposteniji put gledanja IPTV listi da placas od 7-10 eura mjesecno nekome za listu, ali vjerujte da ima ljudi koji jedva sastavljaju kraj s krajem od 1. do 30. u mjesecu (a ko nebi volio imati stabilnu listu). Ja bih prvi plaćao da to mogu sebi priuštiti, ali zato postoji ovaj forum u kojem ima osoba koji nisu materijalisti i cilj im je da pomognu i ovoj gore navedenoj skupini ljudi. Svakako bih tu izdvojio DSUKI1966 i INTERNATIONALA. Nekada je ruzno citati neke postove i neki ih osuđuju ali ja ih u potpunosti razumijem (ljudima "prikipi" - a kad mi "prikipi" UJEDAM) a shvatite ih i vi. Hvala KAJGANI sto postoji a i ovom DVOJCU bez kormilara. JER VJERUJTE MI DA BEZ NJIH OVAJ FORUM NEBI BIO ONO STO JESTE A TO JE THE BEST OF THE BEST i preporuka moderatorima razumite te ljude jer ako njih banujete, banovali ste i ovaj forum a i sebe same.
:bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe::bravobe:
 
Член од
23 октомври 2016
Мислења
24
Поени од реакции
16
На интернет има страна (siptv) преку мак адреса се пракат фајлови (m3u) за Смарт Тв Лг и Самсунг.. и од комп дирекно преку интернет го внесувам фајлот во Тв..Постои ли некоја друга страна или апликација иста ваква само за Панасоник, Кварт, Шарп.. ?
Probaj sa ssiptv portable ili seyirTURK portable. Skineš sa neta aplikaciju i staviš na USB i onda pokrenes app sa USB-a.
Obje aplikacije podržavaju online ažuriranje vlastitih lista.
pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom