Идеален состав на репрезентацијата (1994-2008)

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.352
Поени од реакции
58.014
Размисли малце, не морам све да ти џвакнам. Ќе шутира слободни за репрезентација. Сега има врска?
Нема никаква.

Зборуваме за репрезентативци. ( најелементарно објаснување за зборот репрезентативци: играчи кои настапиле за репрезентација ).

Шеќероски никогаш не бил репрезентативец. Како и многу други фудбалери, иначе ќе го ставев и Рингов во тимот. А што си џвакнал предходно и кога?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Нема никаква.

Зборуваме за репрезентативци. ( најелементарно објаснување за зборот репрезентативци: играчи кои настапиле за репрезентација ).

Шеќероски никогаш не бил репрезентативец. Како и многу други фудбалери, иначе ќе го ставев и Рингов во тимот. А што си џвакнал предходно и кога?
Имам право секого да ставам во репрезентацијата, без разлика дали играл или не. Стај го Рингов, никој не ти брани.

Ако јас сметам дека сум доволно добар да играм во репрезентација, ќе си се ставам бе, ми се може.

И тебе те џвакнав сеа, чек и ќе те плукнам.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.352
Поени од реакции
58.014
Имам право секого да ставам во репрезентацијата, без разлика дали играл или не. Стај го Рингов, никој не ти брани.

Ако јас сметам дека сум доволно добар да играм во репрезентација, ќе си се ставам бе, ми се може.

И тебе те џвакнав сеа, чек и ќе те плукнам.
Кој ти дал тебе да бидеш модератор ич не ми е јасно :pos2:

Прво, ова ти е вторпат во последниве 10-тина дена да не знаеш за што се пишува во една тема. Ти можеш и Карл Хајнц Румениге да го ставиш во екипата ако сакаш, ама темава е за Македонските репрезентативци во периодот од 1994-2008 од кои треба да се одбере идеалниот тим на репрезентација. Деца од 12 години ќе разберат.

Второ, не се возбудувај, полека... Модератор си, треба да го одржуваш форумот од таквите како тебе. Мене не ми смета нивото на култура и незнаењето што го покажуваш, баш е забавно кога се гледа од страна.

Сега можеш да плукнеш. Плукање во далечина е изгледа единствениот спорт што го разбираш.

Поздрав!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Знам дека си постар и дека си гледал фудбал далеку повеќе од мене, но да, тука сум да ги средам „таквите како мене“. За мојата некултура и незнаење, остави ме мене да си судам.

Продолжете со дискусија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom