Дали машките знаат вистински да сакаат?

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
Никогаш не ги сфатив ваквите прашања, што се основаат на генерализации. Многу ми се безцелни.
 
Член од
27 февруари 2011
Мислења
66
Поени од реакции
30
Не бе , незнаат , какво сакање бегај таму :tapp:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.516
Поени од реакции
33.694
Никогаш не ги сфатив ваквите прашања, што се основаат на генерализации. Многу ми се безцелни.
Џабе, ако не ти било скршено сwцето у 7мо, џабе живееш, не го сфаќаш животот и машките како суштества.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.706
Поени од реакции
19.786
Сакаат и барем кај нив е јасно и гласно или те сака или не, не ко кај грото жемски пол глумат љубов припаѓаат хаотично лудило.... и на првата „поинтересна“ прилика одма огромната љубов се заменува со нов плен, ебаго да не се можело чувства да се дефинираат.. што чуда ќе бефме бре.
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Сакаат и барем кај нив е јасно и гласно или те сака или не, не ко кај грото жемски пол глумат љубов припаѓаат хаотично лудило.... и на првата „поинтересна“ прилика одма огромната љубов се заменува со нов плен, ебаго да не се можело чувства да се дефинираат.. што чуда ќе бефме бре.
:cuc: за ова
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
Џабе, ако не ти било скршено сwцето у 7мо, џабе живееш, не го сфаќаш животот и машките како суштества.
Шо знае девојче од 7мо за скршено срце? XD
И стварно мислам дека полот не одлучува колку има личноста способност да љуби :)
 

Shadow_mkd

Dark Shadow
Член од
5 август 2011
Мислења
38
Поени од реакции
15
Добро што се тупи работата на она машко што му е било скршено најдобро си знае ( јас сум еден од тие ).
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Да знаеме да сакаме, но зошто да сакаме искрено?
Сакај ја, почитувај ја и на крајот ако не те изневери па те !
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Не памтам кога сум ги отворил темиве.. читам наслов, гледам „Разочарана“ е името на корисникот кој ја отворил темата.. :ROFLMAO:
 
Член од
24 јуни 2010
Мислења
206
Поени од реакции
68
Дали машките знаат што е љубов? Знаат ли да сакаат само една и да не гледаат други? Постои ли љубов за нив или се им е само во сексот...
Се надевам на ств искрени одговори =)
Какво лошо прашање
 

P.Eskobar

Лева рака на Десницата!
Член од
2 септември 2011
Мислења
95
Поени од реакции
37
Верувале или не има и такви искрени и искрени момци!
...така да нека проба која сака ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom