Влакнести или мазни?

Kakov go obozavate pubicniot mashki/zenski del?

  • Celosno depliran

    Гласови: 265 63,9%
  • Poludepiliran (triagolnice,isfarbano...)

    Гласови: 104 25,1%
  • Ne depiliran

    Гласови: 46 11,1%

  • Вкупно гласачи
    415
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.456
Не е убаво да не си среден а да сакаш да ти го пуши. Сите ние машките сакаме средена пичка истото и женските сакаат средено машко тело
По што си сигурен дека го сакаат машкото тело средено? И кој ти кажа дека не било убаво? Сиве овие дебели брадоњи у манастир требаше да идат да беше ти во право.
 
Член од
12 јули 2017
Мислења
71
Поени од реакции
49
Не е убаво да не си среден а да сакаш да ти го пуши. Сите ние машките сакаме средена пичка истото и женските сакаат средено машко тело
Не е точно зш има и у шума шо го пикаат. :cool:
 
Член од
30 јануари 2023
Мислења
26
Поени од реакции
39
По што си сигурен дека го сакаат машкото тело средено? И кој ти кажа дека не било убаво? Сиве овие дебели брадоњи у манастир требаше да идат да беше ти во право.
Што има убаво у нехигиена?

и бтв темата не се однесува за влакна на други делови од телото туку само интима.
 
Последно уредено:
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Хмм, јас па мислев машкоста лежи во длаката. Го кастрам од време на време ради хигиена чисто, ако не ме мрзи. Иначе се развива волна кај алатот. Не се замарам многу многу.

Кај жена може длака. Не ми смета. А и бричена не ми смета. Она триаголник е секси
 
Последно уредено:
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.456
Бричете се ќе ви изгледа поголем. Бар тоа нека ве натера на редовна хигиена..
Те утерале тебе феминистиците саглам у трло а, шефе? Кој тоа ти ја продал финтата дека ако си го бричиш било одржување редовна хигиена парите да ти ги врати.
Модерниве жени со денови под туш не влегуваат, ама тебе ти продале финти како требало да се бричиш ваму-таму, демек тоа било хигиена. А за нивната нехигиена не смее никој да зуцне.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.303
Поени од реакции
22.619
Хмм, јас па мислев машкоста лежи во длаката.
Да да секако. Сакаш да си ги мериме... влакната ?

Да видиме кој повеќе е мажествен ? :icon_mrgr:

Влакната се еволуциски останати заради заштита на ерогената зона.
Никаква езотерија ни филозофија нема позади срамни влакна.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom