Ќе ризикувате ли 50 евра за први мај?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Ај да не дишиме. И така испуштаме ЦО2.
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Ја би ризикувал 50че, за добра скара и свежи ребра мајке ми. И ќе ја сачувам сметката за да покажувам на внуци, да видат под какви тортури и репресии сме живееле, ама нашиот народ истраен со векови :vozbud:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Тој што фрла нека му ја мисли,јас немам грижи по ова прашање :toe: доволно имам самокултура така да законот не ми влијае многу на одлуката каде ќе фрлам ѓурбе
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
за скарата нема врска нема да ве казнат , јас излегов со другари другарки .. во водно на сред патека запаливме оган, скара.. и ни дојде полиција , единствено што не проверија е дали имаме мара, ни за скарате ни за пиењето ни за ништо не ни викаа
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.553
Поени од реакции
101
Не не сум трошел а нема ни да трошам.
 

Крими

......
Член од
8 декември 2008
Мислења
479
Поени од реакции
14
Па нека биде шо сака ,, ке ризикувам:))) хехе
Позз
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
Веке ризикував и добра скара јадев ;)
 
D

DeviL_32`

Гостин
Нека стават корпи на секои 10m па ем ќе имаме почиста околина и ем намален ризик....инаку ич не ризикував :pos2:
 
M

MIL

Гостин
Ni pecev ni mi trebase pa i vremeto ludnica vrnese isturase doma si se naspav kafenceto go cocnav se nafukav skara i ajt na rabota 1vi maj pa koj go praznuva pa mnogu luge bea po rabota toj praznik nekad go terale a ne i sea a pik nikce mozes sekoa den da si pravis ako si sloboden mada pominato mi e toa porano kako tinejgerce se pijancis si pafkas skaricka si cockas pivce ovo ono pa ke z'drignes pa ides mockas na nekoa poljanka hihihihh smeski zivi a sega pa i kazna za skara da prajs bog da cuva :vozbud: eftin maj definitivno da ne te snajde bi rekol
 
Член од
28 април 2008
Мислења
258
Поени од реакции
9
Не ризикував си го собрав ѓубрето... другите малце мајтап ми праеа ама нема везе јбг :toe:
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Па ја бев кај другар во викендица така да и да сакавме и да неќевме, сепак моравме да го собереме ѓубрето. Инаку мислам дека и доколку бевме негде на некоја ливада ќе го соберевме (лани собравме 2 огромни кеси и поштено си г фрливме во контејнер). :)
:helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom