Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
50 денара за цицие, по 200 денара ке давамо за наш вољени клуб
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.108
Поени од реакции
4.962
Оставете га овога ако друг па дојде да провоцира, ако сака да направи муабет убав и да каже нешто паметно океј а ако улети како сга да се искурчи зашто ќе играв Аба лигу а ќе кажу па голем кур кд немаш људи што ќе живив за тија утакмице ќе се радуев сс днови на тија победе или ќе тугуев на несреќни порази...
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Него ке пушта ли Стевчо навивачи на фмп и Партизан или тешко?
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.138
Поени од реакции
5.257
Него ке пушта ли Стевчо навивачи на фмп и Партизан или тешко?
Заеби офтопик што сака нека прави the_kop га остави да грее клупу овуј недељу дечка ваљда ке му дојде памет. Него што правимо сс центри ми дајте га Дујковиќа(или како и да му беше презиме) да се играмо хахаха у нашу лигу пртаљ ќе прави дечко

Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Центар може и увек неугодни Немања Бешовиќ, Дулетова школа :)
 
Член од
1 јуни 2008
Мислења
1.167
Поени од реакции
375
Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk[/quote]
Тј Дујковиќ сга ми е јасно зашто сс 226 играја у Грузију, а не у Србију... Промашуе чисто забивање, има 226 не знам како му успеа и плус тој превише е мек играч, а да не збору колко е само спор, такој да за њега Синиша Аврамовски или Александар Штерјов су доста солидни решенија :)[DOUBLEPOST=1472139502][/DOUBLEPOST]
Заеби офтопик што сака нека прави the_kop га остави да грее клупу овуј недељу дечка ваљда ке му дојде памет. Него што правимо сс центри ми дајте га Дујковиќа(или како и да му беше презиме) да се играмо хахаха у нашу лигу пртаљ ќе прави дечко
 
Последно уредено:
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.138
Поени од реакции
5.257
Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk
Тј Дујковиќ сга ми е јасно зашто сс 226 играја у Грузију, а не у Србију... Промашуе чисто забивање, има 226 не знам како му успеа и плус тој превише е мек играч, а да не збору колко е само спор, такој да за њега Синиша Аврамовски или Александар Штерјов су доста солидни решенија :)[DOUBLEPOST=1472139502][/DOUBLEPOST][/quote]
До фебруари у нашу лигу ке е Тим Хауард .. после ке донесемо појачање свакако (највероватно)
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
На пробу су у Фмп с'с Банета Џекиќа...
Еба му мајку, најголема грешка на Владу Јовановиќа су он, Аљоша Митровиќ, Војдан и Бјелица (у младински категорие)
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
К'д веќ има коуч... где је и шта ради Вукашин Мандиќ?:icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom