Soccer Manager (Kajgana World)

  • Креатор на темата .:makedonec:.
  • Време на започнување

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Вика Рејтинзите немаат везе, све е до тактиката бајо мој.













Јаја Туре иде на минус 2, одма го продава.:pos::pos::pos::pos:
Сакав да го чувам за да го убацам во некоја размена (иам понуда за Игуаин, пари + Туре), ама сега кога падна тешко да може да зеам салам играч од него, па поарно да го шутнам. xD[DOUBLEPOST=1464488732][/DOUBLEPOST]
Сакав да го чувам за да го убацам во некоја размена (иам понуда за Игуаин, пари + Туре), ама сега кога падна тешко да може да зеам салам играч од него, па поарно да го шутнам. xD
А сепак може и да го чувам за swap, 22 милиони не ми вршат работа секако. :D Две исти понуди имам сеа за сеа, се чекаат уште. :P
 
Последно уредено:

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Зашто нема fixtures кој со кого игра прво коло да се види?. @ManUtdChampions пак правиш малверзации изглеа, два пути у исто коло сакаш да играш со Волсбург.:D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
Зашто нема fixtures кој со кого игра прво коло да се види?. @ManUtdChampions пак правиш малверзации изглеа, два пути у исто коло сакаш да играш со Волсбург.:D
Против мене играш.
Се надевам ти расипав расположение.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
во што беше? :pos:
Што се кезиш ја ти ги избацив Гејчестер од трка за титула, ондак останаа на првите три места Барса, Челзи и Баерн и кога требаше сигурни победи да иам ја искискав 2-3 со Свонси и Арсенал мислам дека беше. Кога изгубив од Ман. Сити на кого си му обечал играч ако ми скрати бодови не ни играв више озбилно. Оваа сезона идеме без киксови.:cool::cool:

ПС Нели ти едвај ќе се уклучуваше??? Цел ден дремеш на играва!!!:mad:
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Новиот прволигаш екипата на наполи ја забележа првата победа во првата лига против екипата на Зенит , стрелец на едниствениот гол беше Воланд.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
Аиии, јас си мислев уште пријателски се играат. Среќа сум тепал :icon_mrgr:

Не купив ниту еден играч, никој нејќе да договориме нешто :(
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.317
Аиии, јас си мислев уште пријателски се играат. Среќа сум тепал :icon_mrgr:
Сејм.

..со таа разлика што 90% од вторава лига се ботови така да не е тешко да победи ама....прва утакмица и црвен+ 2 повреди.....

Ајде и покрај оваа завера на Илуминатите ќе се вратам во прва лига следната сезона!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom