Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
а штo мислевте вие, нели гледате во дуел игра се одбиваат од него како пинбол топче :D .. оние раце на вратчето на стерлинг, нема потреба да го дави со два прста да мрднеше ќе му го скршеше вратот :D

бараајќи го валенсија како го дави стерлинг ми излезе ова :
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Последно уредено:
Член од
14 април 2012
Мислења
31.542
Поени од реакции
62.439
Не знам што ве чуди, Тони играл бос фудбал до 11 години пред стадионот на локалниот клуб и продавал пластични шишиња да преживее неговото семејство...
На шајки да го пуштиш, ке трча. Затоа и стариот најчесто зимаше играчи што знаат да ценат каде се, и од каде доаѓаат.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
затоа и го почитувам тони, без разлика на се пошто нели играл со една нога само, не знаел да нафрла ... едноставно игра посветено, игра од што го сака клубот и секогаш дава максимум и никогаш не се штеди. да ме прашуваат мене би му понудил договор како на гигс до 40ка сакам да тера кај нас !!!!
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.911
Поени од реакции
10.542
И ја сум да се купи асален напаѓач, in form, да не се заебаваме со Фалкаовци и играчи кои долго биле на клупа или повредени. Дајте некој кој ке ора по терен.
Вилсон и Перси, моментално, се половични опции, фаќаат место, а не би го дале тој придонес за евентуална титула.

Вилсон да се прати некаде на позајмица, во појак клуб. За година до две ке може да се смета на него, засега, премногу отскокнува кај младите, по 3-4 гола си дава, а кај постариве сеуште не може да направи импакт.

Давај проверено име.
Ја би Ибра да се донесе по секоја цена :)
 
Последно уредено:
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.654
Поени од реакции
9.235
Мнoгу е 50м зa игрaч сo еднa дoбрa сезoнa зaд себе. Дoбaр си е тoј, експлoзивен кo Пујoл ми е aмa мoрa дa се спушти ценaтa. Не врзувaaт и зa Мирaндa кaкo избoр зa рoтaцијa. Зa ситнa сумa би дoшoл. И Челзи и Ливерпул гo сaкaле...
 
A

apidrone

Гостин
Чим Џејми Реднап и Греем Сунес викаат дека немаме шанси за титулата следна година, ондак тоа е тоа.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.618
Поени од реакции
10.876
За 50мил Џонс и Смолинг титула ќе освојат.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Нема никаква шанса било кој да плати 50м за Отаменди.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom