Имаме, имаме, али кога за дечкото во црвените денови, релевантите фактори,како останато време од фудбалскиот меч, се ирелевантни, тука нормална дискусија веќе нема.

22 јули 2010
32.528
81.968
Само едни се црвени, драго ми е што и тебе ти стана јасно тоа.

Ај вака. Кој беше аргументот за голот на Овен, против Сити пред 4-5 години. Зошто е продолжено плус минута, од минималното продолжение. Поради даден гол во продолжение, така беше?
Значи, аналогно на тоа вие сте имале уште одприлика минута ипол. Наместо на стриптиз, во најмала рака уште еден сериозен напад ќе сте имале за гол ама боље стриптиз него победа, веројатно.

31.542
62.439
Брат, напињаш, и моментално не вреди човек да ти посвети време и дискусија.

Вчера на даден гол во судиско продолжување од 9 минути, судијата продолжи 15 секунди.
Каква црна минута и пол со Челси.
15-20 секудни по стартувањето на играта од центар, свирна крај.

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
5 февруари 2009
32.412
42.670

Па Пејо баш ако радувањето трае подолго судијата го продолжува продолжението. Ако не се радуваат уопште на која основа ќе остави уште една минута? Оти паднал гол? :D Дури попаметно ти е да се израдуваш и да се надеваш дека ќе остави судијата уште минута отколку на 15 секунди до крај да ја земеш топката и овие додека да изведат да ти свирне крај. Еве што била целата финта уствари. :D[DOUBLEPOST=1419268118][/DOUBLEPOST]паметно дете овој ван перси еј

Џ

Џонтра Волта

Ретко глупа логика ако не тролаш само.

Ај ако не нека земат пола саат нека се радуваат па ќе играат уште едно полувреме. :D:D:D

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
29 јануари 2007
84.962
195.489
Никој не спомна погоре, ама од Петок почнува Премиер Лигашкото лудило. Секој ден утакмица има освен во Сабота. Го обожавам периодов, не само заради ногодишната еуфорија, ами и заради тоа што секој ден ќе уживам со Премиер Лигашки фудбал. Bring it on!!! :zloo:
периодот кога фудбалерите од другите лиги на раат учат како се игра фудбал :icon_cool:

32.412
42.670

Не ни смеат да се радуваат толку време. :) Тролам за тролање, оти на кој како ќе му дојде си ваѓа муабети, но кога ќе размислам подобро стварно може да држи вода муабетов. :D

Сепак, конкретно за ситуацијава, јасно е дека ван Перси се радуваше од душа. :)

31.542
62.439
Овие со Стриптиз менталитет на 3-то место, а овие од Челси без менталитет, на прво ...[DOUBLEPOST=1419269347][/DOUBLEPOST]