Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Последно уредено:
Член од
30 декември 2015
Мислења
82
Поени од реакции
143
Moze pomoc?

Imam vise 'Salker/MAG Portal' lista koje na racunaru na 'SFVIP-Player' rade bez greske, ali na AndroidTV ili na STB ili MOB, preko 'IPTV Extreme 117' nece da rade.
Stavio sam u 'IPTV Extreme' da koristi 'Player User-Agent' i 'STB User-Agent', isti kao i u 'SFVIP-Player', ali i dalje javlja da 'MAG Portal Not Working!'.

Jel imao neko slican problem?!?
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
nemoj se smarat. poslao ovdje 17 testova, a prodao NULA. Lista mi skoz kvalitetna i ima sve živo nase.
Ovdje ljudi nabave drugačije.
Ne očekuj drug da će ti ovdje neko kupiti listu. Dobro si je složio, svaka čast. Zamjeram ti što si mi banovao IP adresu za gledanje... :D :D :D
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Pazi nešto drug... liste se objavljuju na sve strane i tako i nestaju. Daju se i u PP pa potraju malo duže. Onaj ko hoće da ima stabilno i da se ne zeza taj i kupi. Imaš ogroman broj ljudi kojima nikada na pamet ne bi palo da traže po internetu. Sve u svemu, svaka roba ima kupce. Neka je sa srećom svima koji prodaju, neki i žive od toga. Neki baš dobro žive od IPTV... sve zavisi koliko je čovjek zadovoljan onim što ima.
 
Член од
7 септември 2019
Мислења
10
Поени од реакции
15
Pazi nešto drug... liste se objavljuju na sve strane i tako i nestaju. Daju se i u PP pa potraju malo duže. Onaj ko hoće da ima stabilno i da se ne zeza taj i kupi. Imaš ogroman broj ljudi kojima nikada na pamet ne bi palo da traže po internetu. Sve u svemu, svaka roba ima kupce. Neka je sa srećom svima koji prodaju, neki i žive od toga. Neki baš dobro žive od IPTV... sve zavisi koliko je čovjek zadovoljan onim što ima.
a što bi netkome davao novac koji isto tako "krade" sa neta sve te stvari,odnosno kanale..
pozdrav
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ovi ljudi nisu normalni...da im netko kupi listu,a pun net lista i skenera i *šuraca i palaca ..svašta
Gle nelo mora da kupi da bi ti i ja gledao,meni je cilj da sto vise kupuje meni bolje.Da niko ne kupi ti bi vrtio lopticu a ne liste il bi si platio ko normalni u 21 stoljecu neki max tv il total il sta vec
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.366
Поени од реакции
4.826
Има ли некој да сподели листа за гледање спортски канали (фудбал, формула, нфл) без ексју ?
Фала однапред
 

Kajgana Shop

На врв Bottom