Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.210
Поени од реакции
2.057
Очите ќе си ги извадат вечер Лацио и Рома. Нема шанси да калкулираат. Тие се мразат меѓу себе и се ќе сторат за нивниот противник в година да не игра ЛШ, какво местење какви бакрачи. Ако победи Рома и Лацио не игра ЛШ догодина заради тоа, тоа ќе им биде најслатка победа во последните 50 години. Бегајте од оваа утакмица што подалеку, ќе има крв вечерва. Едино ако играте да има црвен картон или многу жолти, тогаш може :)
Де бе па ти што ги направи, како Куманово втор дел да го ебам :pistoldz:
 
Член од
19 февруари 2014
Мислења
130
Поени од реакции
18
Шо да пишам вечер Лацио-Рома ? (Ќе ја одaрет Орливе на Волчицава што мислете ?)
 
B

Blade Torch

Гостин
Не ми се верува што прави Гркот Каканакис . Имаше 4-1 во втор сет , сега во трет имаше 5-2 и две сет топки за 6-2 . а го чекам на милион ливчиња да побед 7 разлика. Да даде господ клучната коска да ја сјебеш и 2 години од дома да не излезеш . циган гастербајтерски!
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Кокинакис матер да ти ебам имаш 2-5 и 15-40 и сеа е 6-5 пу да ти ебам грдиот[DOUBLEPOST=1432565030][/DOUBLEPOST]Глеај го ретардираниот прееска неможеше да си земе за 6-2 сега му зима на 0 на сервис на Грузијанецов.... :facepalm::facepalm::facepalm:
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
Manarino - Melzer 1 ?
Roma so mnogu defanziven sastav, ke idat na X valda... mada 4,05 koef. u betcity mi ima value...
 
G

Goldie

Гостин
Нема да заврши нерешено Лацио - Рома од проста причина што многу ќе има уплата вечер на тој тип, ама далеку од тоа дека некој од овие тимови ќе биде зафркнат и нема да оди во ЛШ.
Вечер ќе тепа Лацио а во последното коло ќе киксне против Наполи и пак Рома ќе заврши 2ра..
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Ставро го нема со денови..Изгледа го мачат другарчето што им ја кажа дојавата..:pos::icon_lol:Нон стоп полни кофи со вода или го оштри ножот,па затоа нема време.:D
 
Последно уредено:
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
lugje gji chekam za utre isner chardy cilic i gimeno-traver..kazhete koi od ovie mozhe da sjebat da idam da se branam ?
 
Q

qazwsxedc

Гостин
Венус Вилијамс ке тепа?? Ај нека каже некој мислење :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.924
Поени од реакции
84.346
Манарино бе..... еден сет не можеш да земеш...еве сега 2 шанси за брејк не искористи...цццц..и имаше веќе еднаш брејк предност во сетов...осеќам и овој ќе загуби сега 6-4....
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.058
Поени од реакции
17.756
Уште Едмунд и Валеренга. Ајмо!!

@Stefan-kobe ако ме заебе овој што ми го рече ќе видиш ти :anco:
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Манарино бе..... еден сет не можеш да земеш...еве сега 2 шанси за брејк не искористи...цццц..и имаше веќе еднаш брејк предност во сетов...осеќам и овој ќе загуби сега 6-4....
Многу шанси усра педерчето
 

Kajgana Shop

На врв Bottom