Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.821
Хомосексуалноста е таму во добар дел oд земјите забранета со законите, под влијание на Куранот (пример Арабија, Иран, Нигерија во северните делови)

Инаку единствено полошо од то да ти ја онади мажјак женската, е да ти ја онади геј-мажјак женската.
 
Последно уредено:
I

INFECTED

Гостин
Многумина ќе ти кажат - љубав преко жице - не.
И ќе бидат у право.

Може све да се деси од ова што си го набројал, а може и ништо од тоа.

Мој совет, најбрзо што можеш - ножици.
Тешко е, ја сакам, ме сака али е дива, напета. Не знам што да направам. За се сум мушкарчина али оваа ме утепа значи.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Најглупи ми се овие машки, девојка му оди на печалба, овој седи дома и вика помош дали девојка ми ме вара ?
А што не ти текне и ти да тргниш на печалба со нејзе, ионака тука во Македонија слабо се печалат пари, вака ем мирен, ем ќе се заработиш некоја пара
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.736
Поени од реакции
80.122
Тешко е, ја сакам, ме сака али е дива, напета. Не знам што да направам. За се сум мушкарчина али оваа ме утепа значи.
Абе и ја имав сличен случај, одамна, али ја одма реков - ОК иди, али не гарантирам ништо, ако некад у будучност нешто се деси меѓу нас - у реду (Господ знае иднината што носи), али тука и сега, инстантно на поаѓање, прекинуваат обврските.
Да, факат ќе имаш тешки периоди, али у ствари треба едноставно да стаиш на кантар и да процениш: кои се добрите и лошите страни на едната, а кои се добрите и лошите страни на другата одлука.
Ќе видиш дека некои од добрите страни на твојов моментален статус се од субјективна, природа со висок емотивен набој, а лошите страни се баш од практична природа.

Ја адвокатирам прекинување на дипломатските односи со таа земја.[DOUBLEPOST=1427307871][/DOUBLEPOST]
Најглупи ми се овие машки, девојка му оди на печалба, овој седи дома и вика помош дали девојка ми ме вара ?
А што не ти текне и ти да тргниш на печалба со нејзе, ионака тука во Македонија слабо се печалат пари, вака ем мирен, ем ќе се заработиш некоја пара
Може неќе, може има работа тука, добро платена. Може тука работи за странски служби и живее како бубрег у лој.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Најглупи ми се овие машки, девојка му оди на печалба, овој седи дома и вика помош дали девојка ми ме вара ?
А што не ти текне и ти да тргниш на печалба со нејзе, ионака тука во Македонија слабо се печалат пари, вака ем мирен, ем ќе се заработиш некоја пара
Он има план да биде швалер на девојка му која ќе се омажи за шеик. Остајте го геј пријателот, вториот дел во кој прашува за правата на девојка му е интересен:

„Потоа, со оглед на тоа што земјата е шеријатска, дали е можно девојками да направи дубара со некого? Дали е можно да остане таму или во краен случај да се омажи за некој од тие со бели чаршави на телото? Доколку се омажи кои би и биле правата?“

Он ја пратил да остане у шеријатот за он да ужива во парите неебан. Е така газе нема.
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.630
опасни се тие со бели чаршави на телото,пази се
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.154
Поени од реакции
5.112
Тури и к.. па потоа тури и к.. на некоја друга.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
А што ти да не мислиш девојка ти ќе пости додека е таму? :icon_lol:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Он има план да биде швалер на девојка му која ќе се омажи за шеик. Остајте го геј пријателот, вториот дел во кој прашува за правата на девојка му е интересен:

„Потоа, со оглед на тоа што земјата е шеријатска, дали е можно девојками да направи дубара со некого? Дали е можно да остане таму или во краен случај да се омажи за некој од тие со бели чаршави на телото? Доколку се омажи кои би и биле правата?“

Он ја пратил да остане у шеријатот за он да ужива во парите неебан. Е така газе нема.
Он не знае дека во такви земји, жена може да биде убиена на сред улица и никому ништо. До душа по посочувањето на ваквите детали, можно е профилот да е на женско а не машко
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Он не знае дека во такви земји, жена може да биде убиена на сред улица и никому ништо. До душа по посочувањето на ваквите детали, можно е профилот да е на женско а не машко
Ќе видиме за скоро кој јунак се крие зад ликов.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Со она „доколку се омажи кои би и биле правата“ паѓа во вода секаква засекираност :D Со што ќе го труете на вечерa, рицин?
 
Член од
20 јули 2014
Мислења
311
Поени од реакции
302
Го средила статусот на фб, значи спремна е чмарчето да и го лигуши некој келнер од дупка држава како нашава. Ако не успее да го наседели газот кај шо има кеш, ќе се врати кај тебе со приказната како ви било убаво порано. Класика од женско понашање.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.787
Поени од реакции
24.591
Го средила статусот на фб, значи спремна е чмарчето да и го лигуши некој келнер од дупка држава како нашава. Ако не успее да го наседели газот кај шо има кеш, ќе се врати кај тебе со приказната како ви било убаво порано. Класика од женско понашање.
Се гледа дека некоја ти ја расплакала мајката. :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom