Фан Клуб: Арсенал

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.460
Поени од реакции
10.157
Габриел мада фака :cuc:
Ремзи колку само грешни додавања,наместо да шутне иде у гол аут,на Жиру му скина 2 гола.
 
T

Todd Solondz

Гостин
Ремзи е очај,запазете само колку недисциплинирано игра.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.300
Поени од реакции
12.664
повторно си го еба носето:place:
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.300
Поени од реакции
12.664
Како може вака да се исклучуваат играчиве, не ми е јасно, второво полувреме како различна екипа да испадна од тунелот.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Како може вака да се исклучуваат играчиве, не ми е јасно, второво полувреме како различна екипа да испадна од тунелот.
Тоа е секако нејасно, но има и една друга работа за која некња пишував, кога еден судија ќе пушти груба игра против нас одма страда играта, а тоа е случај денес.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Спасиве газ некако денес.

Освен Жиру и Оспина, никој денеска не заслужи добра оцена.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.403
Поени од реакции
6.024
Sea neka kazit Wenger kako dobro sme se branele a golot visese celo vtoro. I eve zosto ne zasluzivme da go pominime Monaco, ednostavno sme bipolarni,eden natprevar igrame kako barsa drug kako barnli, edno poluvreme sampionski drugo kako da se borime za opstanok. Dodeka ova ne se resit nema da ne bide ko tim. Inace sudijata ko domamu da gi zaboravil kartonite ebati klosarot.
 
T

Todd Solondz

Гостин
Se oseti otsustvoto na Ozil.Nemavme kontrola.Na 2-0 nemase koj da nagazi topka i da go umrtvi tempoto.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Многу значајно шо победивме денеска оти со оваа утакмица завршува еден циклус полесни (на хартија барем) утакмици и после не очекуваат од осум утакмици три тешки дербија. Битно е и тоа шо во ова коло некој од Јунајтед или Ливерпул секако губи бодови, па така че се одлепиме барем од едните малце, таман да сме во добра позиција по паузата за репрезентации и после одиме у финалните битки.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Добри 3 боди, среќата на наша страна. Ова е идеален резултат после вакво полувреме. :D
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.460
Поени од реакции
10.157
Колку пати има Жиру по 2 гола у една уктамица?
Ниеден хет-трик во Арсенал,така?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom