Најубава форумџика за 2014 [ГЛАСАЊЕ]

И фрлив мерак на?


  • Вкупно гласачи
    367
  • Гласањето е завршено на .

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.822
Поени од реакции
29.413
Шведска маса да понудеше
:(,,,ovoj pa ,,,prosto deprimirachki, se prodade sa jadachka,,:(,,,,,:свиркам::facepalm:,,,,:icon_mrgr:

,,,agda ,,,a da ponudeshe nekoja akhm teka neshto nekoja raskoshna shveganka,,,:D,,,pa da praime razmena ,,,bodovite za raskoshnata,,,
,,,aeee,, e ne glasam za olimpija i stopati da me moli,,,,;):icon_mrgr:
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.759
Поени од реакции
24.449
Шведска маса да понудеше
Шведска маса на која ќе лежи гола Јапонка, покриена со разни видови суши. Мултикултура. :D[DOUBLEPOST=1419679483][/DOUBLEPOST]
:(,,,ovoj pa ,,,prosto deprimirachki, se prodade sa jadachka,,:(,,,,,:свиркам::facepalm:,,,,:icon_mrgr:

,,,agda ,,,a da ponudeshe nekoja akhm teka neshto nekoja raskoshna shveganka,,,:D
Ќе увеземе. Само вие гласајте.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
:(,,,ovoj pa ,,,prosto deprimirachki, se prodade sa jadachka,,:(,,,,,:свиркам::facepalm:,,,,:icon_mrgr:

,,,agda ,,,a da ponudeshe nekoja akhm teka neshto nekoja raskoshna shveganka,,,:D,,,pa da praime razmena ,,,bodovite za raskoshnata,,,
,,,aeee,, e ne glasam za olimpija i stopati da me moli,,,,;):icon_mrgr:
ce гледа дека си се уште младо дете кое мисли дека сексот е центарот околу кој се врти животот..... Од почеток ќе ти биде интересен и занимлив, али после со тек на време ќе ти помини
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.822
Поени од реакции
29.413
,,,,a za sto i prviot ke ,,,
,,,:icon_mrgr:[DOUBLEPOST=1419680031][/DOUBLEPOST]
ce гледа дека си се уште младо дете кое мисли дека сексот е центарот околу кој се врти животот..... Од почеток ќе ти биде интересен и занимлив, али после со тек на време ќе ти помини
,,,,ubi se sine mitre ,,,kako bre toa te pominalo zhelba za zencki,,,lele lele lele,,,,e da de deneshnava tehnologija napredna ima zamena za se i seshto,,,:pos:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
,,,,ubi se sine mitre ,,,kako bre toa te pominalo zhelba za zencki,,,lele lele lele,,,,e da de deneshnava tehnologija napredna ima zamena za se i seshto,,,:pos:
и јас така мислев ко почнав да клецкам пред 30сетина години “лелееее шубо е “ џабе ти зборам, сам ќе откриеш, почни ти прво па за 20 - 30 години ќе прајме муабет
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
намали со муабетов, ќе изгубиш гласови во другата тема.
Нема гајле и така на таа тема ставив слика за да не бидам веќе мистерија а не за натпревар арно шо нема показател таму за потајни гласови, многу девојки не гласаат за да не бидат после прашувани од љубоморите дечковци мажии симпатии “Гледам си гласала за Летиштето..... сега не само шо ти е интересен туку и убав ти е... а?“
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Така е @Let 3 јас за тоа не гласав за тебе. Многу си убав, а неќум да ми пререкуваат.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.822
Поени од реакции
29.413
Нема гајле и така на таа тема ставив слика за да не бидам веќе мистерија а не за натпревар арно шо нема показател таму за потајни гласови, многу девојки не гласаат за да не бидат после прашувани од љубоморите дечковци мажии симпатии “Гледам си гласала за Летиштето..... сега не само шо ти е интересен туку и убав ти е... а?“
,,,aeeee,, nekade na nekogo mu umrela cigankata ,,,,:свиркам:


iiii PPPSSS,,,,e d de ti pred 20estries a jas 40ies i fala mu na sevishnion ushte me drzhi pamet,,:pivo2:,,,,:anco:/:vozbud: :ROFLMAO:
 

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
А јас може да дојдам во Мистик на собиранката? Ќе дојдам вечер во Скопје, па ако сака некој/а да ме пречека и да се запознаеме, бидејќи освен кооператива друг никој не знам во живо, а тој кој знае каде и со кои ќе биде, па ве молам за малку љубезност од ваша страна. Предност има понежниот пол (теретанџиите).
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
Така е @Let 3 јас за тоа не гласав за тебе. Многу си убав, а неќум да ми пререкуваат.
He ce вади, да ти бев убав до сега ќе ме земеше и ќе живеевме заедно кај тебе
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.822
Поени од реакции
29.413
/gotovoooo,,,,:facepalm:,,,zabegavme i vo veronauka,,,:icon_mrgr:/,,dosta e offfff tipiko sme,,,
 

Kajgana Shop

На врв Bottom