Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Форфар, Камбур и Квин оф Саут ги памтам, само мора да проверам со кои екипи правеа пиздарии.

@Бокица мислам дека беше, он опасно ги прати овие работи.
Форфар имат со Брешин. 95% сум сигурен.
Фала ти шо ме потсети за соработки и сл друже, ќе има со што да се занимавам деновиве
Камбур имат и со Дордрехт


Туку штета шо отпаднаа Анталијаспор, редовно си играа гг4+ со Генчлербирлиги
 
Последно уредено:
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Беше постиран тука прелазов ? како само ја не го играв :) Како и да е вие што го игравте, уште многу вакви ливчиња, браво.
 

-x-

punished
Член од
2 март 2013
Мислења
1.191
Поени од реакции
837
Ja na Shah da uplatam neshto drugo osven 1 ili 2, ne kje znam dali sum fatil :pos:

EDIT:



Mozham da uplatam ushte od sega nekako, deka za 3 godini kje go zemat u Real?
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
А ја шо легнав болен од Левадиакос - Платаниас денеска? Да можев и газот ќе го дадев у кладилница. Де кец, де 2-0 точен резултат (домаќините од 2012 наваму редовно победуваат со 2-0). И на крај шо, кур! 0-0 играа...
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Сега видов дека и пикадо имало во понудата,и пикадо порано играв се сеќавам,сега гледам дека имало и зицери некои

Ван Груен-1 1.10
Браун-1 1.70

ОВај Ван Груен го имам гледано на Јуроспорт и му ја прекина доминацијата на неприкосновениот мајстор и доктор на оваа игра Фил Тејлор ,а Браун веројатно ќе го исплеска овај Родригез кој прв пат го гледам,секогаш на пикадо типував на Англичаните/Шкотлаѓаните бидејќи тие се најдобри на оваа игра,нешто како снукерот
 
Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
Мамицата да им ја изнаебам на Копачка,тикетот што го изгубив неќат да ми го признаат бе се да им ебам
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
ЦЦЦ овај сељаков Гимено видиго губит ко магаре во прв сет од играч што нема победа на тврда подлога повеќе од година и пол ...
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Мамицата да им ја изнаебам на Копачка,тикетот што го изгубив неќат да ми го признаат бе се да им ебам
А како би ти го признале ? Има нешто и на нет некој доказ ? Прашувам бидејќи ретко сум уплаќал во копачка. Знам во Спортлајф пишува дека се исплаќа само со приложен тикет, без разлика што ако го уплаќаѓ со картичка на нет може да ти стои дека е добитен.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.264
Поени од реакции
108.269
Мамицата да им ја изнаебам на Копачка,тикетот што го изгубив неќат да ми го признаат бе се да им ебам
А брат како сакаш да ти го признаат кога немаш доказ за тој тикет? Еве јас сега можам да отидам и да им кажам дека сум изгубил тикет со 300 000 денари добивка и што треба да ми веруваат? Нормално, без доказ ништо не можеш, едино да им ги кажеш утакмиците кои си ги уплатил и времето кога си уплатил и да чекаш некој да отиде да ги подигне парите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom