Скопјанец три години печалел во Ирак- неговата љубена потрошила се!

Ulbrecht

Ајдеми Попуши
Член од
28 јануари 2013
Мислења
89
Поени од реакции
68

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.503
Поени од реакции
14.678
Надворешниот аутфит на некоја девојка кажува многу за личноста ( не секогаш, но процентуално да). Доволно што ги погледнав сликите и кога ги видов тетоважите сфатив дека девојката е дроља. Тетоважа и пирс кај женско е одраз на дрољаст карактер тоа имајте го на ум секогаш како и воодушевување на старлети.

Ова не е смешно, ова е за плачење. Од една страна жално е што гледаш од ден на ден се повеќе девојки се затруени со блуд, а од друга страна гледаш се повеќе латентни педери Македонци кастрирани од системот да не можат А да кажат на жена.

Јас бев буквално 2 години на печалба во Шведска и моето семејство цело внимаваше што се случува со мојата жена и деца за тој период. Кога се вратив од Шведска еден период почна да глуми малку лудило, па две стегања за коса и отчитување лекција беше како маче утредента кое сака да се милува. Знае дека непромислен потег може да ја чини поправање заби на стоматолог, а најлошо Бутел .
Јас имам тетоважа и гарантирам дека сум била со помалку мажи одошто жена ти.


Сељачиште што си ја тепа жена му седнал да продава морал.
 
Последно уредено:

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Јас имам тетоважа и гарантирам дека сум била со помалку мажи одошто жена ти. :pipi:


Сељачиште што си ја тепа жена му седнал да продава морал.
Како што пишав поназад неколку страни.
Најголема грешка на господ е што не ставил нешто слично на километража па после со жена ми и жена му да искочите у некој кафиќ да се мерите која била попоштена и помалку корнети излижала.


Ќотекот искочил од рајот
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.503
Поени од реакции
14.678
Како што пишав поназад неколку страни.
Најголема грешка на господ е што не ставил нешто слично на километража па после со жена ми и жена му да искочите у некој кафиќ да се мерите која била попоштена и помалку корнети излижала.


Ќотекот искочил од рајот
:) Не вреди.
 
Член од
14 јуни 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
1.075
Јас имам тетоважа и гарантирам дека сум била со помалку мажи одошто жена ти.


Сељачиште што си ја тепа жена му седнал да продава морал.

Ајде прати ми гарантен лист и панорамска снимка на матка не постара од 6 месеци :sneaky:
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Разлика меѓу диносаурус и девица нема бидејќи и двете одамна се изумрени.
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.859
Поени од реакции
4.791
Како што пишав поназад неколку страни.
Најголема грешка на господ е што не ставил нешто слично на километража па после со жена ми и жена му да искочите у некој кафиќ да се мерите која била попоштена и помалку корнети излижала.


Ќотекот искочил од рајот
Cccc...Alal da i e na taa so te zemala! I se cudam na pametot.
 

Keljav

baram zena - test kujna
Член од
8 март 2009
Мислења
1.372
Поени од реакции
309
Кутриот лузер. Тина има да го соголи. И тоа и следните негови генерации ќе и плаќаат. СИТЕ пари ќе му ги земе.
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Јас имам тетоважа и гарантирам дека сум била со помалку мажи одошто жена ти.

Сељачиште што си ја тепа жена му седнал да продава морал.
Тоа е GodOnlyKnows во ново руво, a Шведска и жена има видено само на слика.
Инаку на Фемина се претставува како девојка и ги врти потполно истите муабети.
 

Keljav

baram zena - test kujna
Член од
8 март 2009
Мислења
1.372
Поени од реакции
309
Тоа е GodOnlyKnows во ново руво, a Шведска и жена има видено само на слика.
Инаку на Фемина се претставува како девојка и ги врти потполно истите муабети.
Пушти линк од Фемина да го читам. Кутриот он ајде да го изведеме на пиво. Главата му чади. Сега е во огромни невољи.
 
Член од
9 јули 2014
Мислења
30
Поени од реакции
8
Ја знам цурата. Имавме јака дружба една вечер, иф ју ноу ват ај мин. :sneaky:



Што правел другар ти во Ирак? Продавал цигари?
Ne rabotel vodovod[DOUBLEPOST=1405549799][/DOUBLEPOST]
Кутриот лузер. Тина има да го соголи. И тоа и следните негови генерации ќе и плаќаат. СИТЕ пари ќе му ги земе.
Jas mislam deka e krajno vreme da ja pobaras za zena.
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
236
Поени од реакции
422
Јас имам тетоважа и гарантирам дека сум била со помалку мажи одошто жена ти.


Сељачиште што си ја тепа жена му седнал да продава морал.
Тетоважа е одлика на курвински карактер и крај на муабетот. Никоја нормална не би се тетовирала, туку тешки курвештии.

Да бе, сите часни сестри сте на форумов човек капа да ви скида. Знаеш да живеев на Филипини, па ај да ме лажеш, али нон-стоп сум меѓу луѓе и знам што се случува. Знаеш ако другарките на жена ми се раскурвани ороспии испуштени од рацете на нивните родители, пошто денес е тренд да глумиш Холивуд родител, јас сигурно нема да дозволам мојата жена додека јас печалам пари, се мачам за нив да им обезбедам подобар и поубав живот да се дружи со такви ороспии и цел ден да виси по кафиња. Знаеш ским си такав си;)

Јас гледам на мои пола другари како им завршија бракови, како ги пораснаа своите деца, а се е тоа резултат на тоа затоа што се тешка педерана во душа и дозволија жени да им командуваат во живот. Му соли памет цел ден, му се дере, а после оди и се курва по хотели. На жените овде им се даде право се и сешто да прават , а многу убаво гледам како тие возвраќаат на тоа.

Никогаш не сум ја тепал жена ми, освен 2-3 пати што сум ја потегнал за коса во афект, затоа што пробува да се курчи на погрешна личност, но таа добро знае дека без мене е ништо во животот. Ќотекот излегол од рајот тоа запомни го. Јас ти тврдам дека Македонките се поголеми курви и од Швеѓанките каде што тие Швеѓани се тешки дегенерици, папучари, гомнари, пички во душа. Ете колку тие Швеѓанки се благодарни на слободата што ја уживаат по заслуга на Швеѓани, па затоа одат и се дупат со Арапи, Турци, Цигани или какви ти не исто како што Македонките тука се дупат со Шиптарана, Турчишта, Босанчероси и слични. Јас сум татко и сакам моето семејство да го заштитам од такви девијации, а кој сака слободно нека си оди кај сака.[DOUBLEPOST=1405560961][/DOUBLEPOST]
Прво печалиш, после правиш деца. Не обратно.
Бил у Шведска, печалел и сигурно барем еднаш бил во јавна куќа, за разлика од жена му која е под надзор на неговите родители и која не смее глас да пушти. Ти ебам таквите пари!
Најлесно ти е на тебе искрено. Си се изебала со првиот странец тука што си го сретнала во Македонија за 20 евра, па си ја збришала на Запад и сега мене ќе ми солиш памет преку форуми. Дај не ме замарај.

Да, гледам сите што немаат деца ептен печалат пари. Затоа градов и државата ни е пун курац со Македонци над 30 години неспособни мрсули да избришат, а не па семејство да создадат. Цел ден висат по кафиња и мерат улици или најстрошно се дрогираат и тонат во алкохол. Али грешките покасно се плаќаат во животот. Ние допрва го чувствуваме половина од тоа што ќе го чувствуваме во наредните 10 години. Блуд и неморал нема никаде да не одведе, туку ќе не уништи.[DOUBLEPOST=1405561740][/DOUBLEPOST]
Тоа е GodOnlyKnows во ново руво, a Шведска и жена има видено само на слика.
Инаку на Фемина се претставува како девојка и ги врти потполно истите муабети.
Грешка си, јас сум Обама, а швалерка ми е жена му е Никола Саркози. Ете и јас да бидам во тренд како вие.

Ако толку сакаш да знаеш моја лична биографија можам да ти оставам мој број во приватна порака да ме запознаеш во живо, па да видиш дали имам жена и дали сум бил во Шведска по работа. Не е ова никаква закана или било што, туку ете чисто ако толку те интересира кој сум и што сум;)

Многу убаво знам колку крваво се печалат пари на страна, колку тешко се стига до некој денар во животот, колку сум тргал од уста и задоволства да понудам посреќно детство на моите, па затоа и толку ме изреволтира оваа тема така да напишам и реагирам.

Дај боже утре да имаш семејство и деца, да трчаш и да бидеш жртва за нив, а истото да не ти го ценат, па дури да ти висат на глава и да видиш како ќе реагираш тогаш.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom