Мажите преферираат глупави жени

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Ти го скакаш воведот и идеш директно во чинот, а ем и сам знаеш како оди целиот процес :)
А ти сакаш процесот да го претставиш како машко молење.
Сексот е взаемна работа, а со новава секусална либерализација на жените се почесто они го бараат.
А тој моментот "дај ми" јас до сега сум го немал, и не ни знам дали некој бара така :)
Пушташ рака у меѓуножје и цврсто држиш неколку секунди додека она се попали и идеме натака. Ако не се попали, чао драга ја го дркам.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
А ти сакаш процесот да го претставиш како машко молење.
Сексот е взаемна работа, а со новава секусална либерализација на жените се почесто они го бараат.
А тој моментот "дај ми" јас до сега сум го немал, и не ни знам дали некој бара така :)
Пушташ рака у меѓуножје и цврсто држиш неколку секунди додека она се попали и идеме натака. Ако не се попали, чао драга ја го дркам.
Кога можеш самиот чин да го претставиш како „јас ја ебам“, тогаш и процесот пред да „ја ебиш“ претстави го со вистинското име „јас и барам, она дава или не дава“ :)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Кога можеш самиот чин да го претставиш како „јас ја ебам“, тогаш и процесот пред да „ја ебиш“ претстави го со вистинското име „јас и барам, она дава или не дава“ :)
Се согласувам потполно.
Но без разлика на твојата желба процесот реално не оди така :)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Како оди? Ја гледаш и ја фаќаш за меѓуножје? :)
Лека полека се загрева атмосфера, без молење, пекање и цмиздрење...оти ако госпожата нејќе со мене ондах и ја нејќам со неа - многу е едноставно :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Лека полека се загрева атмосфера, без молење, пекање и цмиздрење...оти ако госпожата нејќе со мене ондах и ја нејќам со неа - многу е едноставно :)
Она ти вика несакам и после ти и викаш епа и јас несакам и ја решаваш :) Интересен приод.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Може лошо сум сфатила :)
Буквалистички пристап кога ти одговара, зошто не го подвлече ова? :)
Лека полека се загрева атмосфера, без молење, пекање и цмиздрење...оти ако госпожата нејќе со мене ондах и ја нејќам со неа - многу е едноставно :)
Или погрешно си разбрала или намерно погрешно разбираш, за твое добро тоест доброто на женскиот кредибилитет и сериозност за кои се залагаш се надеваме дека е првото. :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Буквалистички пристап кога ти одговара, зошто не го подвлече ова? :)
Или погрешно си разбрала или намерно погрешно разбираш, за твое добро тоест доброто на женскиот кредибилитет и сериозност за кои се залагаш се надеваме дека е првото. :)
Тој дел го разбрав фино е напишан :) Значи без молкање и пецкање идете кај тебе и она вика несакам да идеме до крај. Или тоа не ти се десило?
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Тој дел го разбрав фино е напишан :) Значи без молкање и пецкање идете кај тебе и она вика несакам да идеме до крај. Или тоа не ти се десило?
Ова ке звучи помалку дрско со инертна доза на егоцентризам, но не.
Девојките кои ги бирам се зрели, паметни и доволно емотивно созреани за да знаат дека доколку не сакаат работата да продолжи во кревет за тоа ќе се погрижат пред да дојдат кај мене.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ова ке звучи помалку дрско со инертна доза на егоцентризам, но не.
Девојките кои ги бирам се зрели, паметни и доволно емотивно созреани за да знаат дека доколку не сакаат работата да продолжи во кревет за тоа ќе се погрижат пред да дојдат кај мене.
Браво.
(најискрено)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
љеа имавме тема за молење/давање/барање, тепавме таму, ќути сеа. :)
 

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.032
Еве еден извадок од Руската писателка Eyn Rand со кој се се сложувам и е прикладен на темава. Иако е на Англиски,мислам дека сите ќе го разберете

Tell me what a man finds sexually attractive and I will tell you his entire philosophy of life. Show me the woman he sleeps with and I will tell you his valuation of himself….. The man who is proudly certain of his own value, will want the highest type of woman he can find, the woman he admires, the strongest, the hardest to conquer—because only the possession of a heroine will give him the sense of an achievement, not the possession of a brainless slut
 

Kajgana Shop

На врв Bottom