Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Честита победа, а воедно и титула!
 
Член од
26 август 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
2.258
Хаха овие од ф.к. Баерн ја направија победата на Реал на среќа, 2 гола, и сме го паркирале автобусот. Ах копилиња некои, ќе начекат и они, малце од малце да се игра овоа од денеска не 2 , 5 ќе пијат. Уште си стојам на зборот дека Баерн освен да се шетаат, нема што да бараат во Мадрид.
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
ФАЛА КУРЦУ. 4 години
Конечно дочекавме. Утре и ја на кратко ќе кажам што мислам за денешнава утакмица. Денес е ден за одмарање и уживање

....и да, НА Арбелоа да му се фатите :ROFLMAO:

некој ја бараше прославата на Мурињо


meanwhile at Cibeles
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
Честито титула, воедно и победа .... Конечно после 5 години успеавте да ни парирате и со игра и со резултат во меѓусебните дуели ...
 
Член од
9 февруари 2010
Мислења
315
Поени од реакции
910
zdravo, ako se sekavate jas bev na forumov ednas imav rabota neso mi ispadna i plus ne ja znaev sifrata....

tooooooooooo toaaaaaaaaaaaaaaaaaa CAREVIII neka go jadat farcelonaaaaaaaaaaaa. pretcsustvo, pretcustvoo IMAVVV!!!!!!! gi zgazivme sred nou kamp MOURINHO CARRRRRRRRRRRR kakva FORMACIJA IZVADIIIII!!! uste sum prevozbuden nekoe custvo bombasticno u mene imam!!!


na ronaldo deneska frizurata ne mu bese ic ubava ama nema vrska CAREEEEEEEEEEE!!!!!!! TI NE SI COVEK ti si cvece od covek, sampion!

VIVA I HALA MADRID para sempre porfavorrr!!! HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRIDDD!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom