Економски факултет (reloaded)

Член од
2 март 2011
Мислења
72
Поени од реакции
4
Колеги ако продава некој книга деловно планирање нека ми пише порака ми треба итно.
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Лани меѓународни финансии втор колоквиум што имаше дадено во отворените прашања?
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Imam polozeno ispit lani vo januarska sesija a nemam zemeno ocena, da ne znae nekoj dali mi vazi uste ocenkata ???
Важи важи 100%...
Ако ти прави нешто проблеми само иди доле во студенски прашања и речи им да ти дадад копија од пријавата зошто таму се пишуваат исто така оцените од проф.
Еве ја денес имам една фатална ситуација математика да ми бил положен во август а ја си го презапишав:tapp: (сирот ја)
и денес бев кај Драге и ми стави оцена :D
Да не беше ова онлаин пријавувањево ќе полагав математика уште 3 години:D
 
Член од
17 ноември 2011
Мислења
12
Поени од реакции
0
Дечки а знае некој Банкарство на испит на заокружување или раскажување ќе биде?
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.246
Поени од реакции
8.332
Важи важи 100%...
Ако ти прави нешто проблеми само иди доле во студенски прашања и речи им да ти дадад копија од пријавата зошто таму се пишуваат исто така оцените од проф.
Еве ја денес имам една фатална ситуација математика да ми бил положен во август а ја си го презапишав:tapp: (сирот ја)
и денес бев кај Драге и ми стави оцена :D
Да не беше ова онлаин пријавувањево ќе полагав математика уште 3 години:D
Леле легендо
 
Член од
25 септември 2010
Мислења
115
Поени од реакции
41
Важи важи 100%...
Ако ти прави нешто проблеми само иди доле во студенски прашања и речи им да ти дадад копија од пријавата зошто таму се пишуваат исто така оцените од проф.
Еве ја денес имам една фатална ситуација математика да ми бил положен во август а ја си го презапишав:tapp: (сирот ја)
и денес бев кај Драге и ми стави оцена :D
Да не беше ова онлаин пријавувањево ќе полагав математика уште 3 години:D
Збуните завесу,спустио сам се.
Солвестер Сталине и Џонис Џеплин. :D
 
Член од
7 јуни 2010
Мислења
31
Поени од реакции
1
Знае ли некој каде може да најдам задачи по финансиски пазари што ке ми требаат за испит? :confused:
 
Член од
17 ноември 2011
Мислења
12
Поени од реакции
0
Ај Ајјајајај...Ова за од лани збориш или и за сега рекоа така?
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.933
Поени од реакции
12.431
Колеги до кога треба да се даде семинарската по Основи на економија?
26, ама оди порано некој ден за секој случај пошо на 90 % им најде замерка и им ги врати.
 
Член од
2 ноември 2011
Мислења
28
Поени од реакции
6
26, ама оди порано некој ден за секој случај пошо на 90 % им најде замерка и им ги врати.
Фала... Па сакав во петок да одам да предадам ама не знаев мислев до утре да не треба... А каде да ја предадам?
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.361
Поени од реакции
25.059
Важи важи 100%...
Ако ти прави нешто проблеми само иди доле во студенски прашања и речи им да ти дадад копија од пријавата зошто таму се пишуваат исто така оцените од проф.
Еве ја денес имам една фатална ситуација математика да ми бил положен во август а ја си го презапишав:tapp: (сирот ја)
и денес бев кај Драге и ми стави оцена :D
Да не беше ова онлаин пријавувањево ќе полагав математика уште 3 години:D

:pos:
Идол ми стана еј... :pos: Колку само ладно и бесчуствително си го презапишал предметот...
 
Член од
21 декември 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
Колеги знае ли некој кога ќе има резултати банкарство и како се сметаат поените колку носат отворените а колку другите прашања?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom