Топ 100 ретардирани Facebook статуси, квизови, групи...

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
имав профил.... има премногу глупи квизови и премногу глупи и ДЕБИЛНИ ствари на фејсбук.... тоа ми беше причина да го избришам(деактивирам) профилот.. ако некој знае начн како комплетно да го избришам нека каже...

коа ја видов темава и коа видов колку ретардирани квизови има желбата да деактивирам фејсбук стануваше од ден на ден се поголема и поголема...

и конечно дојде моментот односно кога фејсбук го достигна врвот на глупоста со квизот за ајвар шо беше.. како го мешавте ајварот годинава.. е тука неможев веќе и дефинитивно деактивирав акаунтот...

коа гледам колку се поретардирани и се по дебилни квизови групи и топици има морам да кажам дека мило ми е што немам повеќе фејсбук...

извинете за офтопик ама морав некаде да се испукам околу фејсбуков и да ја споделам радоста со вас шо си го избришав профилот....
Јас на апсолутно секој квиз и апликација што ќе ми излези на wall кликам hide и почетната страница ми е чиста ко солза :) Ама затоа коа отворив да проверам колку имам скриено не можев да ги довртам сите, сигурно преку 500 имаше :)
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Јас на апсолутно секој квиз и апликација што ќе ми излези на wall кликам hide и почетната страница ми е чиста ко солза :) Ама затоа коа отворив да проверам колку имам скриено не можев да ги довртам сите, сигурно преку 500 имаше :)

Ако несакаш ич да се замараш со тоа имаш facebook lite на која нема ништо од тие срањата.
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Имат некој бенд http://www.facebook.com/Barcelona?v=wall барселона од сиетал а сиве мислет дека е FC Barsa -
Trajce Stamboliski znae se koj e najdobar tim :tapp:
Se sekjavam na ovoj priceless momenat:
Ivana XXX: se ubi od igraenje na chochecte od Ferus i kaci se na tapan....

Zarem i vakvi osobi koristat Internet????
Нема спас за овие деца,зоштооооо секоја будала направи фејсбук 80 % неписмени :tapp::tapp::tapp:
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
има една со име Орбитрек Платунум.... дегенка...
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Riste стана обожавател на Секс на промаја. · Коментирај · Ми се допаѓа:kesa:

:pos2::pos2::pos2: Се смеев 15 мин :)

едит: Marijana и Katerina станаа обожаватели на *I to shto je zauzeto , mozhe biti oduzeto !!*
хахахах
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.407
Поени од реакции
6.026
Групиве на фејсбук ми скурчија.Сви ми кои се возимо на ролере,сви ми ко радиму ово или оно ај една група да напрајме сите ние што кењаме барем еднаш дневно најверојатно ке има најмногу фанови ...:uvo:
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
AHMED ODI SI NIE ONUR GO SAKAME A I SEHEREZAD POVEKE GO SAKAAA!!!!!!!11.

^^ уште една фб фан група :tapp:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom