Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
28 јануари 2009
Мислења
15
Поени од реакции
0
Zdr ima li nekoj seminarska na tema
Маркс иМарксизмот,Расизам,Демократските процеси во Р. Македонија, Опозицијата - коректор или помагател на власта, Антикомунизам,
Политичкиот систем на Р. Македонија и влијанието на мултиетничкото општество
Blagodaram Odnapred.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.132
Поени од реакции
844
фалааааа :) ама подетално барам...направени готови семинарски...:) pozzz
Па што му фали на ова?
Направи Copy/Paste како што прават сите, додади насловна, измисли користена литература и тоа е тоа.
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.924
Поени од реакции
483
Да не има некој семинарска или податоци за девизните резерви во Македонија во 2007?
 

Mr.B.S

форумец
Член од
19 март 2009
Мислења
8
Поени од реакции
0
Помошшш!

Итно ми треба семинарска на тема „Влијание на локацијата на претпријатието врз неговите резултати„ ... Имате частење!
 

plaslivka

the princess of virginity
Член од
5 февруари 2009
Мислења
170
Поени од реакции
7
Zdravo decki , ima li nekoj nesto za sportot ili nesto za nekoj poedin sport , bilo kako ??? fala mnogu ....
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ајде ако имате нешто за Горги Абаџиев - Пустина, нафрлете го наваму. Фала ви многу однапред.
 
Член од
16 декември 2008
Мислења
391
Поени од реакции
125
Zdr ima li nekoj seminarska na tema
Маркс иМарксизмот,Расизам,Демократските процеси во Р. Македонија, Опозицијата - коректор или помагател на власта, Антикомунизам,
Политичкиот систем на Р. Македонија и влијанието на мултиетничкото општество
Blagodaram Odnapred.
За политички систем ако ти треба на тема извршна власт кажи.

А да не има некој случајно по Граганско право на тема Заштита на правата ?
Ај pls ако има било што нека пише.
Фала.
 

bubi4ko

Македонци брее..
Член од
24 јуни 2008
Мислења
274
Поени од реакции
17
Некој состав за опис на пејсаж да не има некој..
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Да не има некој каква било литература поврзана со меѓународна арбитража а посебно со Спогодба за меѓународна трговска арбитража???
 
Член од
2 април 2009
Мислења
213
Поени од реакции
18
Da ne ima nekoj seminarska po predmet : Zdravstvena psihologija .. bilo koja tema
 
R

RAYTHEON23

Гостин
Итно ми треба семинарска на тема „Влијание на локацијата на претпријатието врз неговите резултати„ ... Имате частење!

pa ova ne e te[ko malce ekonomika!!!!!

јас би направил..ама у последно време изгубив волја-не знам зошто ама после прочитана книга не оставам(NOTE) семинарска..така сум 3 месеци...да добијам инспирација малце да се средам па ке аплоадирам нешто.

на пример земи ја локацијата на топилницата во велес таа е несоодветна ЗОШТО па бидејки злетово саса тораница се далеку а тоа влече транспортни трошоци....или пак градење на термоцентрала далеку од суровината на пример антрацит.

ако станува збор за средно претпријатие тогаш локацијата треба внимателно да се бира а теренот да е пристапен интересно малите дукани отвараат на фреквентни места значи тука минат потенцијалните потрошувачи!!!!!
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
луѓе молам за помош
нешто семинарска, а може и материјали за сам да правам семинарска за стварно право, т.е ствари, движен и недвижен имот, наследство и такви слични работи
ваљда има правници на форумов

фала :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom